Ivo Valenta: I z vašich daní se platí homosexuální propaganda

04.08.2021 7:37 | Komentář

Vnucovaná propaganda LGBT mi jde proti srsti. Ať si každý ve svém soukromí dělá, co chce. Nevím ale, proč máme za peníze všech daňových poplatníků propagovat tu či onu sexuální orientaci a dělat z homosexuality módu dnešních dnů.

Ivo Valenta: I z vašich daní se platí homosexuální propaganda
Foto: Synot
Popisek: Ivo Valenta, emeritní slovácký senátor

Už jsem si zvykl na to, že se k této aktivitě připojují někteří rádoby „cool“ politici nebo že si pirátská Praha namísto řešení skutečných potřeb Pražanů sponzoruje festival, jehož legendární průvod byl podle mne vždy ukázkou nevkusného exhibicionismu. Ale že se letos přidá i státní podnik Česká pošta, který spadá pod ministerstvo vnitra v čele s předsedou ČSSD, pokládám za další, neakceptovatelný úlet.

Podnik, který vloni vykázal ztrátu 1,3 miliardy korun a dotují ho všichni daňoví poplatníci, který pokračuje v rušení svých poboček především na malých obcích a v omezování svých služeb, a který platí pošťačky i další zaměstnance tak, jak platí, bude vyhazovat peníze z okna na to, aby financoval morálně podivný festival, který nehájí tradiční rodinu, ale podkopává její vlastní základy?

Tak to je opravdu přes čáru a je třeba tomuto rozkrádání veřejných peněz udělat okamžitou přítrž. A nejen to, je třeba se také vrátit k ochraně tradiční rodiny a přestat vnucovat především mladé generaci, že je dnes „trapné“ mít svatbu, ale zároveň že je „in“ patřit v LGBT komunitě.

Pak se totiž nedivím tomu, že slyším v rádiu o tom, jak se pořadatelé pražského festivalu chlubí informací, že se LGBT komunita rozrostla až na 10 % populace...

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Josef Bezecný: Těžký život hradních pánů

19:53 Miroslav Josef Bezecný: Těžký život hradních pánů

Málo kdo ví, že první dělničtí prezidenti v Československu nedostávali žádné peníze. Byly jim hrazen…