Ivo Valenta: Máme právo žít

18.06.2021 15:11 | Komentář

MÁME PRÁVO ŽÍT! Nikdy jsem se netajil podporou politických uskupení, která používají zdravý selský rozum. Uskupení Trikolóra Svobodní Soukromníci - Strana soukromníků České republiky k nim jednoznačně patří. Je až úsměvné, že jsme se ocitli v době, kdy musíme bojovat za NORMÁLNÍ ŽIVOT. Ten už totiž delší dobu nežijeme.

Ivo Valenta: Máme právo žít
Foto: archiv I. Valenty
Popisek: Ivo Valenta

A nemyslím tím jen mnohdy nesmyslná opatření, související s pandemií koronaviru, který ničí zdraví našim dětem, bere nám svobodu a likviduje živnostníky i ekonomiku celé naší země. Ne, není normální zakázat lidem chodit do práce, zavřít živnosti, zlikvidovat firmy, zatímco se ve velkých provozovnách mačkají stovky osob, zakázat dětem chodit do školy, dusit malé děti rouškami, přestože jsou negativně testovány, vyžadovat ochranu obličeje tam, kde to absolutně postrádá význam (například ve venkovních prostorách, kde je osoba sama) apod. Není normální pustošit státní rozpočet a není normální proměnit stát v chaotický Kocourkov.

Jsou zde ale také další oblasti – je třeba bojovat za naše tradiční hodnoty – především rodinu, proti byrokracii, šikaně ze strany státních úřadů a v neposlední řadě stále rostoucí armádě státních zaměstnanců. Výčet by byl dlouhý.

Věřím, že toto uskupení v říjnových volbách získá nezbytných pět procent, zajišťujících vstup do Poslanecké sněmovny.

Dnes uskupení Trikolora – Svobodní – Soukromníci oficiálně zahájilo předvolební kampaň a rád jsem se této akce  zúčastnil.

ZDE

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Milan Knížák: Zmizela mezilidská úcta

21:21 Milan Knížák: Zmizela mezilidská úcta

Zmizela mezilidská úcta. Běžná potřeba respektu má být řízená zákonem. Většina lidské společnosti si…