Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Strana, jejíž volební preference se propadají na stále nová historická minima, nyní vytahuje eso z rukávu: od roku 2014 slibuje zastavit dotace pro nové projekty obnovitelných zdrojů, toho zeleného nesmyslu, na který všichni doplácíme miliardy korun ročně. Účty za energie klesnou, průmysl se vrátí k prosperitě a domácnostem se zvýší životní úroveň. To by v tom byl čert, aby to na voliče nezabralo
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Já pořád nechápu jedno. Jak EET řeší problém s šedou ekonomikou, když zákazník má na výběr – buď levněji, bez faktury nebo účtenky nebo dráž s ní. A co myslíte, že si většina zákazníků zvolí? A jak tuto praxi, která je běžná, řeší EET?
Komentář k dění kolem odchodu Václava Moravce z Kavčích hor.