Jan Urbach: Členové ukrajinské vlády jsou prý dementi

14.01.2017 9:34 | Zprávy

Předseda Ukrajinské radikální strany Oleh Ljaško nazval členy ukrajinské vlády jako „vládní dementy“.

Jan Urbach: Členové ukrajinské vlády jsou prý dementi
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Oleh Ljaško s vidlemi, které byly charakteristické pro jeho předvolební kampaň do parlamentu Ukrajiny.

„Ukrajinci potřebují práci a ne otrocké půjčky za cenu země, lesů a nezaměstnanosti. Vládní dementi, kteří neobhajujete národní zájmy země, jděte na smetiště," napsal na svém Ljaško na svém facebookovém profilu. Okomentoval tak vyjádření místopředsedkyně vlády Ivany Klimpuš-Cincadzeové, že Evropská unie neposkytla Kyjevu finanční pomoc ve výši 600 milionů dolarů kvůli platnému moratoriu na vývoz dřevěné kulatiny, uvádí agentura Sputnik.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Máte dojem, že je v Praze dostupné bydlení?

Není a to jste byl několik let i primátor a ve vedení Prahy jste i teď, tak jak vám věřit, že pro lepší dostupnost opravdu něco uděláte, když jste do teď nic neudělali, a to jste byli i ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Nevídaná hysterie vládních politiků a provládních médií

15:57 Jiří Paroubek: Nevídaná hysterie vládních politiků a provládních médií

Na území východního Polska proniklo několik dronů, jejichž původ není zatím tak úplně jasný.