Jan Ziegler: Proruští teroristé se schovávají za děti, jsou to zločinci

08.02.2017 20:36

Ti, co se kryjí za civilisty, nic jiného nejsou. A zločinci na východě Ukrajiny podporovaní Kremlem rozmisťují děla a raketomety do obydlených oblastí, odkud ostřelují Ukrajinskou armádu.

Jan Ziegler: Proruští teroristé se schovávají za děti, jsou to zločinci
Foto: Facebook Jana Zieglera
Popisek: Jan Ziegler

TV Nova nedávno zveřejnila zprávu, která jasně dokazuje, že proruští teroristé umístili dělo na dětském hřišti, v oblasti, kde žijí civilisté včetně žen a dětí. Dokonce z něj několikrát vystřelili. Důkazů o takových zločinech je ovšem daleko víc. Separatistické bandy podporované a vyzbrojované Moskvou běžně usazují děla a raketomety v obydlených místech. Tak je tomu třeba i na donbaských sídlištích a odtud střílí na své protivníky. Jejich vinou tak už zemřel na deset tisíc lidí.Ilustrační foto

Není tedy rozdíl mezi islamisty a proruskými teroristy na východě Ukrajiny. Obojí se kryjí za civilisty a používají je jako živé štíty. To je nejhorší gaunerství, jaké může být. Ovšem v Makijivce se zločinci přepočítali. Tamní obyvatelé už těchto podlostí měli dost, rázně si vyšlápli na separatistické zločince a důrazně je žádali, aby si dělo odvezli pryč a neriskovali jejich životy.

Dnešního dne však přišla z východu Ukrajiny dobrá zpráva. Tamní velitel jedné zločinecké bandy zvaný Givi zemřel dneska ráno po výbuchu ve své kanceláři v Donbasu. Jeho smrti rozhodně nelituji. Napadá mně také jedno takové poněkud jadrnější české přísloví. „Na každou svini se vaří voda.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Ježek: Drahoš nerozumí ekonomice ani politice

18:40 Petr Ježek: Drahoš nerozumí ekonomice ani politice

Konstatování, že nějaký člověk prokazuje svou nepoučenost v oblastech ekonomiky a politiky, by v prů…