Jiří Bezák: Lidé, probuďte se! Zabraňme válce, kterou se snaží váleční štváči rozpoutat!

04.12.2014 21:30

Článek Protiproudu a vyjádření slovenského premiéra Fica nenechávají nikoho na pochybách. Už bývalý americký poradce prezidenta Regana na jaře varoval před tím, že USA se snaží vyprovokovat konflikt mezi Západem a Ruskem.

Jiří Bezák: Lidé, probuďte se! Zabraňme válce, kterou se snaží váleční štváči rozpoutat!
Foto: facebook.com
Popisek: Třetí světová válka, ilustrace
reklama

Válka mezi Západem a Ruskem na dohled: Zbabělí Američané doufají, že v ní budou krvácet hlavně Evropané. Čekání na záminku. Poslední týdny ticha před bouří?  Toto je název článku na serveru Protiproud.cz. USA odmítly nabízený kompromis Ruskem. Obama obviňuje Putina ze všeho možného a nemožného a Putin obviňuje Západ z rozpoutání honu na Rusko.

Je nepochybné, že USA a EU mají obrovské ekonomické problémy tak jako i Rusko. Jen USA mají dluh už více než 18 bilionů dolarů, z čehož dvě třetiny u Číny. Evropská nejvýkonnější německá ekonomika ztrácí díky sankcím proti Rusku dech a ostatní ekonomiky, včetně české to velmi brzo pocítí na propadu růstu HDP. Situace, kterou můžou zastavit jen pouze dvě možnosti, nazrává do gigantických rozměrů.

Existují jen 2 cesty, které z politické a ekonomické krize vedou ven. Buď ustoupí Rusko západnímu tlaku nebo Západ Rusku. V opačném případě neústupnost obou stran Svět dožene k Třetí světové válce.

Jedno staré přísloví říká, když se dva perou třetí se směje. Pokud dojde ke konfliktu mezi Západem a Ruskem, je otázkou, zda se Čína bude smát!  Případný jaderný konflikt by totálně zdevastoval Evropu co by kolébku lidstva. Atomová válka by obrátila území od Atlantiku po Ural vzhůru nohama. Z Evropy by se stalo území duchů!

Pokud toto občané ČR a dalších zemí EU nechcete, doporučuju obracet se na Vámi zvolené poslance a senátory  i europoslance s otázkou: CO UDĚLÁTE PROTO POSLANČE, ABY K  TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLCE NEDOŠLO??? 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Jiří Bezák - profil
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Šéfredaktor Práva plačící…

18:57 Jiří Paroubek: Šéfredaktor Práva plačící…

Text šéfredaktora Práva, druhdy „nezávislého levicového deníku“, „Když všichni mlčí, někdo křičet mu…