Jiří Vyvadil: Se Sobotkou a Kalouskem se nemluví, s Babišem ANO…

16.05.2017 17:11

Aby bylo jasno, nejde o jakýsi samostatný článek. Jde o pozvánku do nezávislé facebookové skupiny, kterou jsem založil a která denně přibírá nejméně 50 zájemců, kteří jsou znepokojeni totalitními praktikami Bohuslava Sobotky a spol., jenž zcela nepochybně směřuje k vytvoření prostoru pro budoucí vládní koalici ČSSD, TOP 09, ODS, KDU-ČSL.

Jiří Vyvadil: Se Sobotkou a Kalouskem se nemluví, s Babišem ANO…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil

Protože po jejím vydání v Parlamentních listech hodlám tento článek pro zajímavost zaslat všem poslancům ANO, protože mám pocit, že si snad neuvědomují, jak je situace vyhrocená, rád musím vysvětlit, proč zrovna já jsem tuto skupinu založil.

Důvod je prostý: Celý náš svět prožívá změnu a v každé zemi je to někdo jiný, kdo vystihuje základní potřeby své země.

Ano, založil jsem skupinu Přátel Ruska v České republice v situaci, kdy lživě, tak jako dnes proti Andreji Babišovi se celý svět vrhnul na Vladimíra Putina… Z Putina majdan a vše, co následovalo udělalo světového lídra č. 1 a bez Ruska nelze dnes téměř nic.

Putin je jedinečný, nejen pro Rusko, ale pro celý svět. Nemusím ho dnes hájit.  Výkřiky mainstreamových novinářů, kteří útočí na celém světě proti němu, jsou jen zoufalým vytím šakalů…

Na rovinu: Andrej  Babiš se jistě nemůže Putinovi rovnat. Ten vidí 20 kroků dopředu, zatímco Andrej momentálně šlape na místě a nechápe, co se děje.

Přesto je Andrej Babiš v této fázi stále jediný, který může přinášet zemi potřebnou změnu, tu změnu, která odpovídá většinovému naladění potřebám českého národa: pokračování nezbytného ekonomického růstu, co nejširšího růstu životní úrovně a jejího vyrovnávání, pragmatický odstup od výstřelků macronovců ve prospěch  tuhé centralizované evropské integrace, odmítání nelegálních migrantů, přebudování NATO ve prospěch boje proti terorismu.

A hlavně: zabránění tomu, aby staré struktury, tj. ČSSD, TOP 09, ODS, či KDU- ČSL, které po čtvrt století tuto zemí vysávaly a válcovaly, už netvořily příští vládu.

To je přesně to, oč tu běží. That is the question.

Jen Babiš může zachránit tuto zem, před tím již unavujícím marastem posledního čtvrtstoletí.

Skupina „Se Sobotkou a Kalouskem se nemluví, s Babišem ano…“ se chce stát rozhodující občansko – politickou skupinou bojující proti Sobotkovi, Kalouskovi, Fialovi, Bělobrádkovi…

Tato země má přece právo na jiný život. Staré struktury musí zmizet…

Přihlašte se…

https://www.facebook.com/groups/366208380198441/

JUDr. Jiří Vyvadil, zakladatel skupiny „Se Sobotkou a Kalouskem se nemluví, s Babišem ANO.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…