Vysoká životní úroveň, pro mne až překvapivá nízká míra korupce, stabilita a progres…
Co však oceňuji možná nejvíce je jejich vojenská neutralita. Ani se nebojí Ruska a nepotřebují USA. Jejich vojáci se neúčastní zahraničních vojenských misí, které dříve či později jen vedou k výbuchu stále více radikalistických islamistických hnutí…
Tuším, že nikdo nezmínil u nás, že Rakousko vyjádřilo hluboké znepokojení nad zvýšenou přítomností vojsk NATO v Evropě. Logicky : Oni v NATO nejsou.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


