Jitka Přikrylová: Francie, Bůh s Tebou

21.02.2017 12:45 | Zprávy

Dostalo se mi poučení, že psát o tom, jak ve Francii denně shoří desítky aut je pitomost. Prý že je to tam normální. Silvestrovské veselí, jež letos skončilo zapálením 700 aut, leckde nazvali francouzskou novoroční tradicí.

Jitka Přikrylová: Francie, Bůh s Tebou
Foto: wikipedia
Popisek: Francouzská vlajka.

Země Voltaira či Debussyho podle mě pořád ještě charakterizuje co dělá takový Jacques nebo Louis, a nikoliv co jim tam poslední čas vyvádějí Mohamedi či Abdulové.

Začátkem února prý že policista měl obuškem análně znásilnit 22letého Thea. Myslím, že se musíme oprávněně ptát, jestli bylo Theovi doporučeno, aby se napříště od policistů držel na vzdálenost délky paže. Nebylo by od věci v komunitě, kam Theo patří, rozdávat náramky neznásilňovat a podle mého soudu, věc je zcela vyřešená.

Skoro by se mi chtělo dodat, že měla Žílková vlastně celou dobu pravdu, když tvrdila, že ty nové samce nakonec někdo ocení.

Jenže.

Ze svědectví dalšího policisty a konečně i samotného videa, jež mají vyšetřovatelé od počátku k dispozici, to vypadá, tomu neuvěříte, že si to Theo celé vymyslel. Tvařme se, prosím, alespoň trochu překvapeně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: O školách budoucnosti

12:26 Petr Hampl: O školách budoucnosti

Denní glosa Petra Hampla