Kamil Papežík: Násilí migrantů a kultura islámu

21.09.2015 12:59 | Zprávy
autor: PV

Denodenně slyšíme o násilí ve světě. Jaké násilí ohrožuje naše děti a vnoučata ve středoevropské České republice?

Kamil Papežík: Násilí migrantů a kultura islámu
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

O násilí, Evropě, islámu, Arábii, Africe se v poslední době napsalo tolik článků, až jsem z toho unavený a otrávený. Toto téma je však, i z mého úhlu pohledu, opravdu velmi důležité. Jedná se o budoucnost našich potomků.

Před pár dny se narodil můj první vnouček. Tím počet mých potomků vzrostl na "polokulaté" číslo 5. Mé děti i vnoučka miluji. Uvědomuji si, že jsem obyčejný a chybující muž, otec, dědeček. A o to víc a silněji si přeji, aby mí potomci žili v míru. Ve svobodné, malebné, lidumilné a mírumilovné zemi.

Často se setkávám s podivnou manipulací, která je prý zaměřena na "léčbu" xenofobie a nenávisti. A často se mi tyto manipulace jeví tak hloupě směšné, že nemohu uvěřit ve zdravý rozum tvůrců takových manipulačních tvrzení a propagand. Narážím tímto na video, které jsem dnes ráno našel na internetu. Toto video jsem přepracoval a zveřejnil na mém kanálu tak, jak vnímám svět já.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Zvítězí politická moc nad právem?

12:26 Zdeněk Jemelík: Zvítězí politická moc nad právem?

Po třech dnech přebujelého žvanění sněmovna uznala výsledek voleb přiznáním důvěry vládě.