Ladislav Jakl: Dělají z nás ženy! Nebo jen hlupáky?

30.03.2024 12:26 | Glosa

Denní glosa Ladislava Jakla

Ladislav Jakl: Dělají z nás ženy! Nebo jen hlupáky?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl

Jsme všichni obětmi tajemného spikleneckého experimentu, kdy pomocí přísad do potravin globální vládci nadělají z chlapů zženštilé hermafrodity, neschopné plodit děti?

Kdepak. Jsou to fámy. Říkají to přes média hlavního proudu ti, kdo o tom něco musí vědět. Globální vládci. Takže fámy o tom, že po požití potraviny s obrázkem žáby se muži začnou měnit v ženy, fakt nejsou pravdivé a řetězové imejly s takovým obsahem jen straší lidi.

Stejně tak je určitě nepravdivé i tvrzení některých paranoiků, že mezi fámou a pravdou je rozdíl několik měsíců. Nic takového se přece například v době restrikčního a lockdownového fanatismu a umlčování všech pochybovačů nestávalo. A ten počet vyhraných soudních sporů také nesouhlasí.

Anketa

Škodí Andrej Babiš České republice?

13%
85%
hlasovalo: 40214 lidí

Některé pravdy se ale naopak mohou časem proměnit ve fámy. Stejná média hlavního proudu například dnes přinášejí seriózně se tvářící zprávu o tom, že Nakladatelství Albatros Media stáhla knihu americké autorky Abigail Schrierové „Nevratné poškození, aneb jak naše dcery propadají transgenderové mánii“. Kniha měla vyjít údajně příští týden, ale z rozhodnutí vedení Albatrosu prý byla na poslední chvíli stažena, protože by mohla poškodit transgenderovou skupinu lidí.

Jsem si jist, že zpráva je předčasným aprílem. Přece nikdo nemůže umlčet knihu, která varuje před poškozením dětí nezodpovědnými experimenty s pohlavím, s argumentem, že to ne ony experimenty, ale psaní o nich může tyto děti poškodit! Žijeme přece ve svobodném světě a motorem naší civilizace je diskuse, bádání, zkoumání rizik, polemika, ověřování. Motorem přece není heslo „nehodící se škrtněte“.

Kniha nakonec určitě vyjde, že ano. Rodiče dospívajících dětí se s ní seznámí stejně jako třeba s knihami nadšeně hájícími hormonální potlačování puberty, mrzačení pohlavních orgánů a psychické rozkolísávání identity. A maminky a tatínkové pak zváží, co je pro jejich dítě dobré.

Když jsme si v úvodu hezky vysvětlili, že žáby na pikslách pochutin z mužných mačů neudělají bázlivé křehule a že jsou to samé fámy, musíme nakonec přeci jen uznat, že se u nás běžně prodává a konzumuje látka, která tuhle vlastnost opravdu má.

Je to pivo. Účinek piva v tomto smyslu byl nesčetněkrát prokázán. Ano, je nepochybné, že pivo obsahuje estrogeny a kdovíco ještě za tajemné látky, které z fešných mužů udělají ošklivé ženy. Nevěříte? Zde jsou důkazy.

Běžný muž po vypití patnácti piv neumí řídit a už vůbec ne parkovat, mluví pořád dokola totéž, musí mít vždy poslední slovo, zničehonic jihne, začne mít vláčné pohyby a nepřepere ani pejska velikosti čivavy. Z toho jasně plyne, že ne pochutiny s žábou, to pivo je tím nástrojem v rukou konspirátorů, kteří chtějí zbavit lidstvo mužského pokolení!

Převzato z webových stránek Institutu Václava Klause

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Karel Krejza byl položen dotaz

Naše obrana

Jak bude ČR dál podporovat Ukrajinu, když jsou naše zásoby vyčerpány (tvrdí to Černochová)? A kde se najednou vzaly finance na nákup další munice? Zajímalo by mě taky, nakolik jsme zásobeni sami pro sebe a jestli máme vůbec dost velkou armádu (asi ne, když se uvažuje o obnovení povinné vojny)? Proto...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Velké sny a prázdná kapsa

15:52 Zbyněk Fiala: Velké sny a prázdná kapsa

Končící Evropská komise zkouší ještě udat strategii pro příští volební období, s nejasnými návrhy, n…