Ladislav Kašuka: Turecko sestřelilo ruský letoun útočící v Sýrii na teroristy, být Putinem, těžce vyzbrojím Kurdy!

25. 11. 2015 16:20

Turci totiž narušují vzdušný prostor Sýrie pravidelně, když bombardují Kurdy, bojující proti IS! Každé takové letadlo, by mohlo být podle mezinárodního práva sestřeleno!

Ladislav Kašuka: Turecko sestřelilo ruský letoun útočící v Sýrii na teroristy, být Putinem, těžce vyzbrojím Kurdy!
Foto: archiv L. Kašuky
Popisek: Ladislav Kašuka
reklama

Je naprostým výsměchem demokracii spolupracovat po tom, co Turci podnikají v Sýrii nadále jakkoli s takovou zemí! Turecko by se mělo oficiálně zařadit mezi země podporující terorismus a OSN by mělo proti této zemi vyhlásit všechny možné sankce! Rusové, kteří jistě nechtějí kvůli Turecku, které je bohužel členem NATO zahájit třetí světovou válku, by měli těžce vyzbrojit ty, kteří trpí islámským tureckým útlakem nejvíce, tedy Kurdy!

Kurdové patří k těm, kteří společně s pravidelnou syrskou armádou nesou největší tíhu bojů proti teroristické organizaci IS, ale také Turkmenům, bojujícím v koalici s Al-Kaídou a také proti samotným Turkům, kteří je pravidelně ostřelují a bombardují! Nejlepším řešením, jak přistřihnout arogantním Turkům porušujícím pravidelně mezinárodní právo křídla, by tedy bylo vyzbrojit Kurdy takovým způsobem, aby mohli na každý turecký útok adekvátně odpovědět!

Samotné Rusko se možná připravuje odpovědět na turecký útok podobným způsobem a myslím, že každý turecký letoun, který od nynějška vletí do syrského vzdušného prostoru, bude mít problém, protože Rusko se nadále již nehodlá spoléhat „na štěstí“ a kromě stíhaček, které již v Sýrii má, přesouvá do oblasti nejlepší raketový systém PVO na světě S400.

http://cz.sputniknews.com/svet/20151125/1761297/rusko-komplex-s-400-syrie-hmeimim.html

Osobně jsem zvědavý, jestli si Turci nyní ještě někdy dovolí poslat letadla, nebo nějaké pozemní jednotky do Sýrie a jakým způsobem bude reagovat na sestřelení ruského bombardéru, který ničím neohrožoval Turecko mezinárodní společenství!

Ladislav Kašuka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Štěpán Křeček: Německá burza vystoupala na nové maximum

15:10 Štěpán Křeček: Německá burza vystoupala na nové maximum

„Zatímco 16. března 2020 dosahoval index DAX úrovně 8 256 bodů, dnes vystoupal na úroveň 14 185 bodů…