Libuše Čiháková: Znárodňování?

17.10.2011 17:20 | Zprávy

"Novinka v občanském zákoníku počítá s tím, že domy, o které se majitel nestará víc jak deset let, připadnou státu...“MF Dnes

Libuše Čiháková: Znárodňování?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

Když se začalo proslýchat, že jediná možnost, jak dostat republiku ze zadlužení bude vyvlastňování některých majetku, znělo to jako utopie.

To, že se vláda rozhodla pro vyvlastnění nemovistostí, o které se majitel nestará, je naprosto vpořádku. I když to bude obnášet spoustu soudních sporů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

Svobodu slova nelze zastavit

Uvědomujete si ten paradox, že zrovna vy mluvíte o svobodě slova a stěžujete si na její omezování? Nemají to snad komunisti ve své ideologii? A uvědomujete si, že to byli oni, kdo ji ti potlačovali a donutili tak kvůli tomu řadu lidí o k emigraci, protože jednoduše šli za svobodou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Inkluze

12:17 Jiří Halík: Inkluze

Na základě článku pana Josefa Mačího Zrušit inkluzi? Na slib části politiků by nakonec doplatili úpl…