Lukáš Lhoťan: Na metody msty a nenávisti namyšleného a pyšného Tomáše Halíka zde poukázal i arcibiskup Dominik Duka. A Halík jen plive

19.08.2016 14:39

Podle profesora Halíka nesmí být křesťané proti islámu, spíše naopak ho mají podporovat. Tomáši Halíkovi asi vadí, že místo propagátorů islámu si občas pozvou někteří křesťané mne a diskutují s mou osobou.

Lukáš Lhoťan: Na metody msty a nenávisti namyšleného a pyšného Tomáše Halíka zde poukázal i arcibiskup Dominik Duka. A Halík jen plive
Foto: Archiv Lukáše Lhoťana
Popisek: Lukáš Lhoťan
reklama

Přečetl jsem si článek:Peklo po drátě: Konvičkovci jako nacisti, čtvrthodinka nenávisti, pan kardinál uráží muslimy, soptil z rozhlasu Tomáš Halík. A pak se hádal s mužem od Duky

A začínám se stále více ptát, proč Halíkoví vadí, že si křesťané zvou na popovídání bývalé muslimy? Když si vezmu kolikrát se již Halík vyjadřoval o islámu a dával najevo, že vlastně bývalými muslimy opovrhuje, tak začínám mít dojem, že mu bývalí muslimové vadí. Možná by byl rád, kdyby bývaliímuslimové zůstali muslimy??! Nakonec vlastně proč kázat muslimům evangelium, že otče Halíku? Vždyť podle Vás je islám rovnocenný křesťanství a je to jen jiná cesta k Bohu.

Osobně mi stále veřejnější útoky Halíka na mou osobu nevadí, protože Halík tím jen dokazuje, že mám v mnoha věcech pravdu a že jemu nejde asi o spásu duší muslimů, ale jejich nechání v bludu. Otázkou je nakolik je jeho nová interpretace křesťanství v souladu nejen s Evangeliem, ale i s naukou katolické církve?

Halík na mne rád útočí urážkami a obviňováním, že jsem byl kdysi dávno v mládí radikální muslim. Jenže si tím střílí vlastní gól. Je potřeba se totiž ptát, kdo mne v mládí ukázal ten „radikální“ islám? Ano, byli to právě ti muslimové, které Halík prezentuje, jako vzory umírněných muslim- - Alráwi, Sáňka a další. Přitom tito pánové mají dvě tváře, jednu vůči české veřejnosti a druhou mezi muslimy. Bylo to prokázáno opakovaně, ale Halík by musel přiznat, že buď lhal nebo, že byl zblbnut islamisty a tak raději dále šíři jejich lživou propagandu.

Slyšel jsme nedávno vtip:
Víte jaký je rozdíl mezi Bohem a Halíkem? Bůh si nemyslí, že je Halík …

A vlastně proč neříci veřejně, že pan profesor a katolický kněz Halík sice kde může, tak tam plive a napadá mne, ale nemá odvahu se mi postavit v debatě. Debatě jeho namyšleného akademika s prostým člověkem, který ovšem klade tak nepříjemné otázky a prostým logickým uvažováním dokazuje nepravdivost profesorových argumentů, že namyšlený narcistní egoista se raději schová za své akademické tituly a podle se mstí mediálnímu útoky za slova pravdy. Jeho omyly jsem popsal například v knize Ježíš Kristus a islám.

Vždyť nepřímo na Halíkový metody mstění a nenávisti za slova pravdy poukázal i arcibiskup pražský Dominik Duka v blogu Ti, kdo nám chtějí zvěstovat Boha smrtiAle Halikovci mu odmítli umožnit zveřejnit jeho text v Katolickém týdeníku a tak ho dal jinam. Ono je to vlastně Halíkovcům a Halíkovi společné, že jsou netolerantní k jiným názorům a snaží se je cenzurovat. Oni asi totiž vědí, že nemají pravdu, ale než by to přiznali, tak raději budou pomáhat zlu.

Nedávno se profesor Halík srovnával v mediích s Ježíšem Kristem, ale já bych ho spíše srovnal s radou velekněží citovanou v Evangeliu. Oni také věděli, že Ježíš má pravdu, ale jejich páchá na jejich tituly a postavení jim nedovolila to veřejně přiznat. Přesně tak se chová dnes i profesor Halík ve vztahu k islámu. Je plný pýchy a narcismu a nechce si přiznat, že by v islámu mohl být nějaký problém, že by islám neměl původ u Boha. Halík je vlastně tak trochu věřící v Mohameda – věří, že běl vizi od Boha a jeho učení je jiná cesta k Bohu. Nakonec Halík je pro islám a jeho šíření v ČR asi ten nejlepší propagandista ...

Halík pořádá v kostele společné vyznání víry v islámské božstvo ...

article_photo
 
Vychází v rámci mediální spolupráce s euportal.parlamentnilisty.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lukáš Kovanda: Zvýšení zdanění hazardu je plivnutím v moři

17:50 Lukáš Kovanda: Zvýšení zdanění hazardu je plivnutím v moři

Komentář k návrhu premiéra Babiše zvýšit zdanění hazardu