Michal Šebek: Odchod Velké Británie je novou nadějí dosud setrvávajícím státům EU. Mohou totiž hodně získat!

27.06.2016 8:35 | Zprávy

Doslova celý svět oblétla v sobotu ráno informace, jež avízovala rozhodnutí Britů opustit evropské společenství. Po čtyřiceti letech došla právě Velké Británii s Evropskou unií veškerá trpělivost. A je tak čemu se divit, když celá unie a její vedení se stále více chová jak novodobý diktátor?

Michal Šebek: Odchod Velké Británie je novou nadějí dosud setrvávajícím státům EU. Mohou totiž hodně získat!
Foto: archiv tan
Popisek: Brexit

Ačkoliv se tak ještě ve čtvrtek zdálo, že k odchodu země nejspíše nedojde, realita se ukázala zcela jiná. Zatímco tak příznivci „brexitu“ slaví a užívají nezávislosti na evropském diktátu, který představuje především názor Francouzů a Němců, odpůrci odchodu smutní a zkoušejí všemožné tahy, pomocí nichž by mohli vše změnit tak, aby země zůstala nadále v unii. Zcela však zbytečně…

Velké Británii odchod zajistil svobodu a volnost bez bruselského diktátu

S odchodem Velké Británie se proto začíná pomalu skloňovat ve všech možných směrech negativ, jejž s odchodem přijdou. Lidé jsou z médií strašení hrůznými až katastrofickými názory politiků o tom, jak země skončí v úpadku a bídě. Jaká je ovšem pravda? Hrozí Britům skutečně takový konec nebo svým odchodem spíše získají?

Na první pohled je jasné, že odchod bude pro tuto zemi poměrně bolestivý, komplikovaný a problémový. Přesto však na jeho konci Británie jen získá. A ne málo! Po čtyřiceti letech se opět stane svobodnou zemí, která si bude sama rozhodovat o ekonomice, imigraci, průmyslu a dalším. Země již nebude závislá na arogantním bruselském diktátu, který jim nekontrolovaně do země stěhoval nelegální migranty a přikazoval, jak mají správně žít, hospodařit, myslet. Již dále tak nebudou muset dodržovat nejrůznější stupidní kvóty, které Brusel svým zemím přikazuje. Ale to hlavní co Británie získá, je svobodnou legislativu, která není zatížena nařízeními a nejrůznějšími zákony vyprodukovanými z centrály „od stolu“!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?

A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: O daních Astrid Lindgrenové

16:14 Petr Hampl: O daních Astrid Lindgrenové

Denní glosy Petra Hampla.