Miroslav Kulhavý: Českému státu velí hrobaři republiky

13.03.2024 15:57 | Komentář
autor: PV

A ještě tu hrůzu prezentují přes média! Vynechám jejich hospodářské zrůdnosti a následné výsledky. Aby toho nebylo málo, přidávají se do pohřební party i odešlé politické existence a i někteří novináři. Všemu vévodí jako slon v porcelánu premiér Fiala svým vměšováním se do vnitřních poměrů na Slovensku a odmítnutím tradičního setkání se slovenským premiérem. Co se dá o něj čekat, když již na počátku konfliktu na Ukrajině prohlásil: „Jsme ve válce!“

Miroslav Kulhavý: Českému státu velí hrobaři republiky
Foto: pixabay.com
Popisek: Válka - ilustrační foto

Z těch politiků, kteří jsou ve funkci, „zazářil“ senátor Láska svým ponoukáním k vyslání vojsk NATO na Ukrajinu; cituji: „Já prostě moc nevím, o čem ještě diskutujeme. Nepošle-li Evropa své profesionální vojáky na pomoc Ukrajině teď, budou za pět či deset let na obranu východní a střední Evropy rukovat naše děti.“ Jestřáb Láska by si měl nastudovat účinky jaderné bomby s tím, že žádné děti tady nemusí zůstat, ale i v případě přežití by neměly kam narukovat. I prezident Emmanuel Macron z původní úvahy o možnosti vyslání vojáků NATO rychle couvl na možnost vyslat nebojový oddíl k asistenčním činnostem.

Naproti tomu naše přední (ale utajená) válečníce, exministryně pro lidská práva a národnostní menšiny Džamila Stehlíková, nevěda, co je slušnost, přímo úkolovala kyjevské politiky: „Musí vyhrát dřív“, než „u nás bude Babiš a v Americe bude Trump.“ Pravděpodobně měla na mysli mač v basketu nebo v gorodkách, domnívajíc se, že ti dva tomu nefandí, protože jinak o válečných akcích (vyfutrovaných statisíci mrtvol) by takto lehkovážně mluvit nemohla. Ale co chcete po přitroublé „odbornici“, která stanovovala diagnózy politiků z médií na dálku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

15:15 Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

V přátelském prostředí oslavy 85. narozenin pana bývalého prezidenta Václava Klause jsem přemýšlel o…