Miroslav Kulhavý: Pan Rychetský snad spadl z Měsíce!

17. 11. 2019 9:37

A to ještě asi spadl na pustý ostrov bez kontaktu s civilizací. Jak jinak hodnotit jeho lži na památném místě v Betlémské kapli, kde jeden z nevětších manipulátorů ČT moderátor Moravec pořádal, jako obvykle, jednostrannou diskusi. Ohrazuji se proti slovům p. Rychetského a jeho napadení značné části populace, že je ovládána nemístným strachem z islámu.

Miroslav Kulhavý: Pan Rychetský snad spadl z Měsíce!
Foto: Repro ČT24
Popisek: Předseda Ústavního soudu ČR Pavel Rychetský
reklama

Tvrdit, že u nás ŽÁDNÍ migranti nejsou a islám také ne, a že část lidí je ovládána nemístným strachem je stejné, jako když jsou na obzoru postupující černé mraky, občas zahřmí a někdo podobný p. Rychetskému se vytasí s tvrzením, že dle předpovědi pršet nebude a bude jen lehce zataženo. Právo na vyjádření mají jistě všichni, ale ústavní soudce by měl být, jde-li citlivé politické téma, ve svých závěrech poněkud zdrženlivější, zvláště když je tomu nejvyššímu justičnímu orgánu předsedou.

Tak předně by p. Rychetský měl umět od sebe rozlišit občana rozklepaného bezdůvodným strachem od občana, který dle ověřených skutečností má oprávněnou obavu a požaduje po vedení státu opatření, aby se jeho obavy nenaplnily. Ano, jmenovaný je starší pán, řadou funkcí jistě unavený, ale i tak by neměl ztrácet soudnost, tak v jeho postavení potřebnou.

Na konkrétní vyjádření oprávněnosti obavy v souvislosti s islámem by byl součet toho, co se děje za našimi hranicemi a vůbec v Evropě na knihu, tedy příliš dlouhý; tak zde jenom heslovitě: není to jen vystřílená redakce ve Francii nebo najetí do davu náklaďákem v Německu nebo sexuální útoky na náměstí tamtéž; ale také přes 1000 útoků na kostely ve Francii, zcela spontánní odpor občanů Německa s tureckým původem proti své vládě při nevpuštění Erdogana k předvolebnímu blafkání, policejní varování proti vstupu do některých částí měst ve Švédsku, zvýšená kriminalita ve všech státech s větším počtem muslimských migrantů, tisíce mešit v Anglii plus přes stovku islámských soudů – dvojí právo a řada muslimských starostů včetně Londýna a v dalších velkých městech, v řadě států přestavované kostely na mešity, mírné tresty pro muslimské kriminálníky, úspěšné cenzurní tažení sdružení všech muslimských států OIC proti jakékoli kritice islámu, atd., atd. – bylo by to dlouhé. PANE RYCHETSKÝ, TOJE DOST VYSOKO ZDVIŽENÝ PRST, KAM TEN VÝVOJ SPĚJE. Přičteme-li tlak na východní státy k přijímání muslimských migrantů a totální neschopnost EU ohradit se proti soustavnému genocidnímu vyhlazování křesťanů v islámských státech, kde některé rody mají staleté kořeny, je u nás některými opěvovaná západní demokracie na cestě k totální zhoubě nebo ke krvavému střetu.

Podíváme-li se domů, je jistě brzdícím elementem právě ten většinový odpor proti přijímání muslimů do ČR; tedy ten, který p. Rychetský kritizuje. V tichosti médií však salámová metoda funguje: Teplice, řada pozemků u Modlan, lázně Darkov, rozsáhlé pozemky v Rožnově pod Radhoštěm (Saud Ahmad M Hachmieh), nedávno také lázně Bělohrad a další – vše v muslimských rukou. Připočteme-li nenápadný růst muslimské komunity, kontakty se SA a zaměření jejím salafistickým islámským směrem, 7 mešit a 13 modliteben – to zde určitě v 90. letech nebylo a určitě si drtivá většina populace (tedy bez Pirátů a podobných exotů) nepřeje, aby vývoj spěl k západnímu vzoru. To je to Vaše nic, pane Rychetský?!

Ministerstvo vnitra obohatilo své názvosloví pro někdy neuchopitelný extremismus o v zákoně zatím neukotvený pojem „předsudečná nenávist“; PANE RYCHETSKÝ, nabývám dojmu, že tento blbonázev byl vizionářsky se svou náplní vytvořen kvůli Vám, neb VAŠE PŘEDSUDEČNÁ NENÁVIST vůči skupině obyvatel, s obavou z muslimských nositelů nenávistné ideologie, je přímo výmluvná.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Kovalčík: USA doplácejí na svůj nesmyslný politický systém i režim

22:02 Václav Kovalčík: USA doplácejí na svůj nesmyslný politický systém i režim

USA doplatily na svůj agresivní a expanzivní systém, který se mnohokrát proměnil v hospodářskou i mo…