Miroslav Macek: Záhy všichni bratři a sestry…

16.12.2022 10:02 | Glosa
autor: PV

Páteční glosy Miroslava Macka.

Miroslav Macek: Záhy všichni bratři a sestry…
Foto: Archiv PL
Popisek: Miroslav Macek

Ministerstvo práce a sociálních věcí v podkladech k novému předpisu o ubytování Ukrajinců uvádí, že výdaje na dalšího čtvrt roku by mohly činit 534 milionů korun. Zároveň ale podotýká, že resort práce ve svém rozpočtu tyto peníze nemá.
Tolik zpráva.
Dodávám: Jako by to nebylo jedno, prostě se víc zatne dluhová sekera a lidem určitě ten další příspěvek k inflaci vadit nebude, vždyť na Ukrajině se přece bojuje za Prahu, že ano?

***

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Ministr životního prostředí

Konečně jste to rozsekl a díky za to. Jen teď tvrdíte, že nebudete na motoristy tlačit, aby navrhli někoho jiného. Znamená to, že klidně budete tolerovat, že nikoho nenavrhnou a Macinka bude řídit dvě ministerstva? Od tvrdí, že je klidně bude řídit až do prezidentských voleb. S tím jste v pohodě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vlastimil Podracký: Evropa už Ukrajinu odepsala?

11:34 Vlastimil Podracký: Evropa už Ukrajinu odepsala?

Zelenskyj označil v Davosu Evropu za „ztracenou“. Místo aby se ujala vedení v obraně svobody po celé…