Mít svůj domov: K zákonu o sociálním bydlení se dnes vyjádří zástupci parlamentních stran

12.06.2017 9:48 | Zprávy
autor: PV

V prostorách Atria Poslanecké sněmovny se dnes uskuteční vernisáž výstavy Humans of Prague: Mít svůj domov. V její úvodní části vystoupí zástupci iniciativy Mít svůj domov a zástupci parlamentních stran, kteří se vyjádří k tomu, jak hodlají v příštím funkčním období napravit nepřijatý zákon o sociálním bydlení.

Mít svůj domov: K zákonu o sociálním bydlení se dnes vyjádří zástupci parlamentních stran
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanecká sněmovna ČR

Výstava Humans of Prague: Mít svůj domov přibližuje různorodost osobních zkušeností lidí, kteří se v určité fázi svého života ocitli v bytové nouzi. Jejich portréty, doplněné o vlastní biografie, zachytil Tomáš Princ z Humans of Prague na sklonku roku 2016 v rámci kampaně Mít svůj domov za přijetí Zákona o sociálním bydlení. Fotografie vystavíme v Poslanecké sněmovně jako připomínku, že potřebnost zákona o sociálním bydlení nekončí spolu s volebním obdobím, a že půjde o jeden z nejdůležitějších úkolů pro parlamentní strany hned v počáteční části příštího volebního období.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Pondělíček: Máme společnou ideu?

15:22 Jiří Pondělíček: Máme společnou ideu?

Máme. Je to myšlenka, ke které se všichni můžeme hlásit a která z nás dělá nejen občany ale i národ …