Monika Šimůnková: Téma boje proti rasismu je třeba neustále připomínat

23.03.2012 13:42 | Zprávy
autor: Vlada.cz

U příležitosti Mezinárodního dne boje proti rasismu, který připadá na 21. března, zahájila Monika Šimůnková v pasáži paláce Lucerna výstavu připravenou sdružením Opona, o.s. v rámci projektu s názvem LUCERNA PROTI RASISMU.

Monika Šimůnková: Téma boje proti rasismu je třeba neustále připomínat
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Monika Šimůnková

Výstava zobrazuje na více než desítce panelů historii romské a židovské menšiny v ČR a věnuje se i mediálnímu obrazu Romů v českých médií. Představuje různé stereotypy a fámy, které byly v poslední době v souvislosti s Romy v médiích uváděny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mira Třebická: Nezesměšňujte mi mého prezidenta

19:05 Mira Třebická: Nezesměšňujte mi mého prezidenta

Ono nestačí, že ho marketingoví specialisté nutí (alespoň si to myslím) chodit klást věnce 17. listo…