Ne, teroristické útoky nemají nic společného s islámem - tomu už věří jen idiot. Tohle je důkaz - a další tisíce drobných důkazů, kdy nám muslimové vnucují své způsoby života se v době ramadánu rojí jako houby po dešti.
Tam se někdo pohoršoval nad prodejem alkoholu, tam byl zabit někdo kvůli zmrzlině, jiný zase kvůli cigaretě a teď byl defakto zrušen jeden z největších hudebních festivalů. Alláh si to tak přeje.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Jmenování premiéra.
Vážený pane prezidente, kdy budete jmenovat premiéra naší země? Co Vám v tom brání? Děkuji za odpověď. Jitka Balcarová
Další články z rubriky
15:49 Zbyněk Fiala: Klima v amoku
Alarmisté na zteči za naše peníze?
- 11:24 Jiří Paroubek: Drzost milionchvilkařů nezná mezí
- 11:05 Pavel Foltán: Fialová parta chce provizorium?
- 16:30 Vlastimil Vondruška: Špatně mě vychovali aneb O vlastenectví a vlastizradě
- 12:17 Mira Třebická: Poděkování našim předlistopadovým umělcům
- 8:51 Vladimír Ustyanovič: Jsme svědky velké hradní hry?



