Oldřich Fischer: Zvlčilí vodáci

15.08.2017 10:41

Jak jsme se dozvěděli z úředních zpráv, tak od nynějška budou všichni vodáci objevivší se na jakémkoliv toku pod policejním drobnohledem.

Oldřich Fischer: Zvlčilí vodáci
Foto: pixabay.com
Popisek: řeka, ilustrační foto

A z plejády příkazů a zákazů je to teprve začátek. Ty se v průběhu času rozkošatí v nepropustné houští. Vzhledem k velkému počtu vodních toků ve státě to nebude mít od počátku policie jednoduché. Na každém toku, který je jen trochu splavný, budou muset asi být kamery. Po sto metrech? Před, nebo po každé zatáčce? Jak se bude dodržovat, jestli vodní delikvent nepřejel plnou dopravní čáru v řece. Nedodržel povolenou rychlost. Místo dýchání do balonku policisty, budou asi na březích řek třeba po pěti stech metrech dýchací stanice, kde povinně každý vodák zastaví a půjde si dýchnout. Před vyplutím se ověří tik jeho rohovky. Pak se nebude moci vymlouvat, že pádlo měla v ruce „ osoba jemu blízská“.

V případě, že vodák nadýchá, tak se vysunou klepeta, a vodák bude do příjezdu policie znehybněn. Každá kanoe bude mít povinně hasičák, jako náklad´ák. Kajaky, které jsou rychlejší než kanoe, budou muset být vybaveny kromě bezpečnostních pásů zároveň nafukovacími záchrannými vaky. Aby se zamezilo i tajnému kouření za jízdy, budou muset nejen kajaky, ale i kanoe provádět každých třista metrů Eskymácký obrat. Jak to bude s mobilními telefony? Budou se při vyplutí odebírat a vracet až při skončení etapy?

Všechny břehy budou, nebo jsou? soukromé. Přistání u břehu jenom za poplatek. Jako to čeká naše dálnice. Povinná odpočívadla mají být soukromá. Podle ministra Toka. Cena za povinné zastavení bude nekonečná. Tak i vodáci budou raději jezdit pouze nonstop. Když budou všechny břehy soukromé, potom proti proudu se bude vyplácet lodě táhnout tak, jako to vidíme na obraze pana Rjepina – Burlaci na Volze. Těm co privatisovali budou tahat lodě ti, co neprivatisovali. Bude povinné multi-kulti oblečení? Když na voleji nějaký háček odloží pádlo a začne pískat na flétničku, tak díky vesmírným satelitům a i dronům žádný takový provozovatel hudby neunikne OSA . Okamžitě bude finančně zpoplatněn. I kdyby ho měl stáhnout z kůže exekutor.

Sportu zdar! Zdar! Zmar!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…