Oldřich Rambousek: Máme se chystat na český majdan? Rýsuje se nové politické směřování

3. 11. 2016 7:35

Je mi doslova s podivem, na co jsou občané České republiky schopní skočit a ještě to podporovat. Ano, mluvím o událostech minulého týdne, kdy se vše točilo v kruhu Zeman, Dalajláma, Brady, Herman, Sobotka, Zaorálek a pomatení umělci. Zaráží mě i to, že se pan Bartoška propůjčil k takové špíně, že vyzývá k občanské neposlušnosti pro ještě větší špínu.

Oldřich Rambousek: Máme se chystat na český majdan? Rýsuje se nové politické směřování
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Bartoška
reklama
To, k čemu vyzývá pan Bartoška, bývalý pan herec, se nedá nazvat jinak než podvod a lež!! Vyzývá národ k obraně demokracie v ulicích. Nechápu však, o čem je řeč? Jaká demokracie? Ona tu v naší zemi někdy byla? Chcete bránit něco, o čem ani nevíme jak vypadá, vážení. Lidé v Česku ještě ani neměli možnost poznat, co demokracie vůbec je.

Jsme jen obklopeni vylhanou pravdou a láskou, o které nevíme, čí je a komu slouží!! Osobně jsem přesvědčen, že jde celkově o špinavou hru tajných služeb, která je financována zvenku a to jen proto, že Český národ se pomalu, ale jistě začíná probírat z letargie a je stále více těch, kteří se chtějí dopídit pravdy.

To mainstream těžko vydýchává, a tak je jeho snahou zahltit národ jakousi pseudokauzou, která zmate všechny okolo, čehož mainstream využije na upevnění svých pozic. Postavit však národ a lidi v něm proti sobě kvůli nějakému Bradymu a Hermanovi je doslova stupidní. Kolik jste zaplatili těm lidem, kteří šli v Praze demonstrovat s plakáty-My jsme západ!! Vážení-MY JSME HOVNO, MY JSME OTROCI ZÁPADU.

My jsme doslova nuceni držet hubu a krok. Ano, lidé by měli vyjít do ulic, měli by bojovat za nastolení demokracie a svržení nadvlády kapitálu, za svržení kolaborantské vlády a rozprášení prodejného parlamentu, za zrušení politické trafiky senátu. To, k čemu vyzýval a vyzývá pan Bartoška, není nic jiného, než placená akce s cílem vyvolání společenského neklidu, kde dostanou přes držku obyčejní lidé a to je špatně.

Přes držku tu má dostat vláda a parlament, kteří zneuctili odkaz 28. října a odkaz Tomáše G. Masaryka. Až přes ní dostanou, tak můžeme mluvit o boji za demokracii. Ten, kdo provokuje stylem pánů a dam, jenž si hrají na umělce a elitu národa, patří zpráskat bičem, protože vyvolává zbytečný společenský rozkol pro nic. My přeci nepotřebujeme Majdan v Praze. My potřebujeme vyhnat kolaborantskou vládu a poslance. Není potřeba, aby se dělnická třída řezala mezi sebou.

Mějme se na pozoru, co se za našimi zády v tichosti peče. Domnívám se, že při parlamentních volbách dojde k situaci, kdy se spojí ANO s KSČM a to je velice nebezpečná kombinace. Jistě v současné době je to dá se říci konspirativní, ale dost dobře možné. Už nyní tyto dvě strany vedou určité námluvy a dle pohybu preferencí to začíná být vidět. Pakliže se tyto subjekty dohodnou na kooperaci, bude to obchod roku, a to i přesto, že by to ideologicky znamenalo propojení subjektů, jež by měly být jako oheň a voda - tedy neslučitelné. To opravdu začíná smrdět. Oč v této hře jde, zatím nevím, ale budu se snažit rozmotat tento šmodrchanec. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Štěpán Křeček: Pokles na trzích se může přesunout do reálné ekonomiky

19:35 Štěpán Křeček: Pokles na trzích se může přesunout do reálné ekonomiky

„Měli bychom se začít připravovat na černý scénář, ve kterém šíření koronaviru poškodí evropskou eko…