Oldřich Rambousek: Svého času Pan herec Jan Tříska hraje v současnosti roli užitečného idiota

16.02.2017 16:20

Nechci být nevkusný a ani nechci používat pejorativních výrazů, pane Třísko, ale jak mám prosím nazvat Vaše hloupé srovnání migrace občanů z bývalého socialistického bloku s migrací současnou? Vy nechápete, že stejně tak, jako není cikán jako cikán, tak stejně není migrant jako migrant? Vy nechápete, že politické, hospodářské a především kulturní dopady jsou v současné migrační situaci natolik odlišné, že jakékoliv srovnání s migrací okolo roku 1968-69 je nesmyslné?

Oldřich Rambousek: Svého času Pan herec Jan Tříska hraje v současnosti roli užitečného idiota
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Čekající na oběd

Objektivně lze říci, že migrace obyvatelstva z místa na místo je neustále probíhající jev. Problém nastává v bodě, kdy se přirozená migrace změní v masovou. Ještě horší je situace ve chvíli, kdy se z migrace stane doslova obchod a účelově vyvolaný stav, což je přesně obraz současné migrace. Toto však v žádném případě neplatilo v období, kdy probíhala migrace ze zemí bývalého východního bloku. Tato migrace byla doslova zanedbatelná a jednalo se o počet lidí v řádu stovek z každého jednotlivého státu východního bloku.

Za nejdůležitější a to je nutné si připomenout, lidé opouštějící země bývalého východního bloku byli z 99 % křesťané a odcházeli do západních zemí křesťanské kultury a víry. Tedy nedocházelo zde k žádným kulturním excesům a ani ke střetům v otázkách náboženství. Ve valné většině se jednalo o lidi vzdělané, mající co nabídnout společnosti, ve které žádali o přijetí! V jejich konání nebyly známky toho, že by se jim jednalo o destabilizaci hostitelské země v jakémkoliv směru. Tito lidé nejednali násilně a nic si nevynucovali – tedy krom skupiny bratří Mašínů, kteří vraždili jak v naší zemi, tak na území dalších států, což je srovnatelný postup, jakým se k nám tlačí migranti z muslimského světa. Migrantů z bývalého socialistického bloku bylo tak málo, že i kdyby chtěli, tak nemohli jakkoliv ovlivnit politický, hospodářský a ani kulturní život hostitelské země.

Migrace z Islámských zemí nese úplně jiné charakteristiky než migrace zmiňovaná panem Třískou. Zásadní rozdílnost je v povaze kultury migrantů a kultury hostitelských zemí. Pakliže rozebereme obě kultury do důsledku, tak nelze dojít k jinému závěru, než že jsou tyto kultury neslučitelné a budeme-li je slučovat silou, tak dříve či později musí nutně dojít k eskalaci napětí a přímému střetu. Dnes to ještě třeba není tak vidět, ale zaděláváme si do budoucna na obrovský problém. Sami migranti se dokonce netají tím, že jejich síla bude postupem času růst a jejich zázemí bude zesilovat a to až do bodu zlomu událostí, kdy bude pro domovské obyvatelstvo situace neudržitelná. Mnozí migranti tvrdí, že přišli Evropu dobít a že bude jejich!!! Přeneseme-li tento problém do oblasti náboženství, tak je písemně dáno, že úhlavním nepřítelem muslimů jsou právě křesťané a tato pozice je úplně stejná jako u ortodoxních židů vycházejících z Talmudu.

Dalším rozdílem, kterého si nelze nevšimnout je výše zmiňovaná vzdělanost. Do Evropy přicházejí v drtivé většině lidé nevzdělaní, těžko adaptovatelní s minimem pro nás klasických sociálních návyků. Většina z nich nepřišla za prací, ale za sociálními dávkami!!! Pracovat tedy nechtějí, ale na druhé straně – také většinou nic neumí. Ovšem válčit a zabíjet umí moc dobře, což se obrací proti nám samotným, jakožto daň za humanitu. Však také valná většina migrantů jsou mladí muži, kteří umí se zbraněmi dobře zacházet. Pokoru a slušnost u nich tedy hledat nelze. Je jim v podstatě vše úplně jedno. Oni nemají co ztratit – mohou jenom získat. Proto klidně stáhnou kalhoty a vykálejí se na zem ve voze metra nebo autobusu, či u památníků našich velkých předků. Ano – přesně takto si ti opičáci představují svůj vděk hostitelské zemi!

Jsou to lidé, kteří pravděpodobně nikdy moc nepracovali a dále nebudou, avšak peníze chtějí. To budou řvát jako opice. Tímto jednáním a svým počtem destabilizují státní rozpočty a výdaje na sociální politiku, na což nejvíce doplácí původní obyvatelstvo. K tomuto musíme připočíst i náklady na zdravotní péči a jim vyplácené kapesné, které je o 100 % vyšší než příjem Českého důchodce. Toto mají nést na svých zádech pracující lidé? Proč máme živit darmožrouty, a naši starší lidé mají třít nouzi s bídou? Je to normální pane Třísko?

Na toto téma bych mohl napsat sáhodlouhý elaborát, ale myslím, že by to bylo zbytečné. Jsem totiž toho názoru, že České obyvatelstvo je natolik inteligentní, že si uvědomuje rizika spojená s imigranty a tak tento článek nebudu již dále rozvíjet do dalších oblastí. Většina lidí si uvědomuje a ví, že současná migrace není spontánního charakteru, že je umělá, cílená a kýmsi financovaná. Bohužel ji financují i vlády Evropských zemí a to z prostředků daňových poplatníků. To není nic jiného, než zrada vlastních lidí.

Závěrem ještě k Vám pane Třísko. Je mi Vás líto. Buď se u Vás projevila stařecká demence a senilita, nebo Alzheimer, i když ještě jedna varianta se zde nabízí. Kolik Vám zaplatili za tu Jidášskou propagandu? Neříkejte mi, že takto plácáte zadarmo! Víte – jako herce Vás mám rád, ale do politiky se raději nepleťte. Nerozumíte tomu. Věřte, pane Třísko, že kdybyste se vy, coby emigrant vykálel u sochy svobody v USA, tak jste byl na šup zpátky v Československu - emigrant, neemigrant a ještě byste dostal pár ran pendrekem na cestu. To, že my to dnes tolerujeme, je jen ukázka naší slabosti a ztráty národní hrdosti. Nedělejte to prosím Českému národu ještě horší, než to má!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…