Pavel Opl: Pocit bezpečí, tak důležitý pro život každého z nás

24.11.2016 9:01 | Zprávy
autor: PV

Pocit bezpečí pro člověka samotného, i jeho rodinu, je jedním ze základních atributů nezbytných pro spokojený život naplněný poctivou prací, výchovou dětí, péčí o stárnoucí rodiče a pomocí potřebným spoluobčanům. (myslím ty skutečně potřebné)

Pavel Opl: Pocit bezpečí, tak důležitý pro život každého z nás
Foto: Archiv autora.
Popisek: Pavel Opl.

A je to právě stát, který prostřednictvím svých orgánů, musí garantovat bezpečí všech svých obyvatel. A ta garance musí být tak velká, aby člověk pocit bezpečí skutečně vnímal.

Bezpečnost naší země mají zajišťovat resorty ministerstva obrany, vnitra, další bezpečnostní složky a zpravodajské služby. Bezpečnost také zásadním způsobem ovlivňuje naše zahraniční politika, tedy resort zahraničních věcí.

Aby to skutečně fungovalo jako celek, který garantuje bezpečnost celého našeho národa, tak všechny tyto instituce a složky spolu musí úzce spolupracovat a "táhnout za jeden provaz".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Kolik bysme podle vás měli dávat na obranu?

Jste pro navýšení rozpočtu na obranu na 5% HDP? Pokud ano, kde na to vzít? To je totiž podle mě to klíčové.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Miliónový chlívek ve dvojím účetnictví?

19:45 Pavel Foltán: Miliónový chlívek ve dvojím účetnictví?

Z vox populi: „Miliónový chlívek ve dvojím účetnictví Miliónu chvilek a spol.?“ Totiž – aktuálně med…