Petice k pronájmu Divadelního klubu a baru „12“

01.12.2018 20:37

Petice interních a externích pracovníků Národního divadla moravskoslezského ve věci pronájmu divadelního klubu a baru divadla „12“

Petice k pronájmu Divadelního klubu a baru „12“
Foto: ndm.cz
Popisek: Národní divadlo moravskoslezské

My, níže podepsaní, chceme tímto vyslovit veškerou svou podporu paní Kateřině Vidomské v její snaze o získání pronájmu Divadelního klubu a baru „Ve dvanáctce“.

Z dostupných informací víme, že ve výběrovém řízení na veškeré bufetové, kavárenské a klubové prostory Divadla Jiřího Myrona zvítězil jediný účastník, který měl zájem o všechny tyto prostory dohromady. Toto řešení se nám jeví vůči specifikům divadelního provozu jako poněkud nešťastné a prosíme tímto vedení NDM o opětovné zvážení zájmu paní Kateřiny Vidomské provozovat Divadelní klub, bar „Ve dvanáctce“, případně dle jejích preferencí také klub „Medúza“.

Paní Vidomská svým působením nejdříve v „Rádio klubu“ a nyní krátkodobě také „Ve dvanáctce“ (čímž NDM zároveň pomohla překlenout období během rekonstrukce do výsledku výběrového řízení) dokázala nás všechny jednoznačně přesvědčit, že je právě tou kompetentní osobou, schopnou poskytnout nám, divadelníkům, jedinečné zázemí. Setkali jsme se u ní vždy s ochotou a vstřícností vůči našim požadavkům a je pro nás člověkem, který dokáže svým přístupem, aby se toto prostředí stalo přesně tím, co od něj očekáváme, kde se budeme dobře cítit a kam budeme rádi a často chodit.

Věříme, že vám - vedení NDM nebude tento náš názor lhostejný a bude k němu přihlédnuto. Děkujeme!

S úctou

Jaro Rusnák

Petici můžete podepsat ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Dělící linie a budoucnost “alternativy”

20:37 Petr Hampl: Dělící linie a budoucnost “alternativy”

To si tak povzdechl Vidlák: