Jako občan ČR s naprostou většinou těchto extremistických požadavků NESOUHLASÍM:
NEsouhlasím s volným pohybem migrantů v ČR ani v zemích EU. Migrantů bez jakéhokoliv dokladu a se smyšlenou identitou.
NEsouhlasím s tím, aby služby a ubytování uprchlíkům zajišťovali i soukromníci. Dlouhodobě nemáme vyřešenu otázku ubytoven pro tzv. nepřizpůsobivé a je nesmyslné podporovat vznik dalších problémů.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Národní třída 17. listopad
Dobrý den, jak vysvětlíte, že na jednu stranu propagujete přímou demokracii a pak nejdete ani na Národní třídu uctít památku událostí, které vedly k tomu, že tu demokracii máme?
Další články z rubriky
16:04 Vlastimil Podracký: Proč propadla Kateřina?
Lidé žijící v době konce civilizace nepotřebují levici. Konečná, Drulák, Švihlíková jsou příliš komp…
- 9:06 Zdeněk Jemelík: Zlomová devadesátka
- 16:40 Neboj se být slušný, píše Alena Vitásková ve své nové knize. Ale chce to odvahu
- 13:57 Jiří Paroubek: Prezident Pavel se snaží zvrátit výsledek voleb
- 12:26 Zbyněk Fiala: Co přinese Trumpových 28 podmínek?
- 15:57 Jiří Paroubek: Alibaba a sedm loupežníků na Ukrajině




