Petice proti zvyšování platů poslancům a politikům

22.08.2016 8:35

Je absurdní a nesmylsné, že naši vládní činitelé zase budou mít přidáno na výplatách. Přijde mi to jako výsměch všem lidem v této zemi. Důchodcům přidali po několika letech několik pár set korun českých a že tento jednorázový příspěvek prý zase dlouho neuvidí. Údajně na tom zase ekonomika není tak dobře. Zajímavé je, že naši vládní činitelé mají mít nárok na přidání několika tisíc korun od nového roku, protože naše ekonomika sílí. Takže ekonomika je asi na tom skvěle. Nejprve si myslím, že by naši činitelé si měli uvědomit, že by nám měli přestat lhát, protože tvrdit jednou to a podruhé ono už tady několikrát bylo.

Petice proti zvyšování platů poslancům a politikům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petice, ilustrační foto
reklama

Opravdu nejsme Vážení poslanci, politici a jiní činitelé jen hloupé ovce, ale nezapomínejte na to, že jsme občani, kteří chodí k řádným volbám. Přece každý občan této země, který se zajímá o politické dění a chce dělat politiku, tak by se měl zajímat o to, zda jsou i ostatní občani spokojeni a jestli vždy to, co dělají je v souladu s morálkou a zákony naší ústavy.

A hlavně by si měli uvědomit to, že v nadcházejících volbách budou chtít od nás občanů také hlasy ve volbách !!!

Takže by si nejprve měli všichni poslanci, poslankyně, politici nebo političky uvědomit, že by se měli starat více o své občany. Lékaři, učitelé, hasiči a jiní důležité lidi nám odcházejí z našeho státu za lepšími výdělky. Tito kvalifikovaní odborníci totiž dostanou přidáno jednou za několik let, aby jim byla tzv. zalepena ústa.

A když náhodou tito odborníci dostanou přidáno, tak se naši státníci vychloubají tím, jak se údajně stát o ně skvěle stará.

Proto kdo souhlasí, že by se nemělo provádět zvyšování výplat poslanců a politiků, jenom proto, že ekonomika prý sílí, tak se připojte k této petici a nebojte se společnými silami žádat naši vládu o veřejné referendum, ve kterém má právo každý občan volit, kdo a v jakém oboru má nárok na zvyšování výplaty. Jestli mají být první učitelé, lékaři, hasiči nebo pak právě představitelé naší země.

Petici můžete podepsat ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petice proti výstavbě multifunkční sportovní haly v Praze 6

18:08 Petice proti výstavbě multifunkční sportovní haly v Praze 6

Nesouhlasíme s výstavbou multifunkční sportovní haly v Praze 6 v místě rybníka ze 17. století