Petr Hampl: Pomozte disidentce!

01.06.2023 15:13 | Glosa

Denní glosy Petra Hampla.

Petr Hampl: Pomozte disidentce!
Foto: Screen: XTV
Popisek: Petr Hampl

O případu paní učitelky Bednářové asi víte. Prohodila před dětmi poznámku, ve které uvedla na pravou míru nějaké informace z tisku (o pár týdnů později jí dal velký tisk za pravdu) a byla za to vyhozena ze zaměstnání. Ačkoliv zaměstnavatel postupoval ve zjevném rozporu se zákoníkem práce, přesto soud vyhazov potvrdil (což v českých poměrech asi překvapuje málokoho). A teď je ještě navíc terčem soudního stíhání.

Za husákovského režimu byly pro takové lidi kotelny, současný režim žádné kotelny nenabízí. Kdo má tu smůlu, že se stane terčem represe vlády a fašistických neziskovek, ten má být úplně zničen. Takže paní Bednářová je bez práce a každý se bojí ji zaměstnat.

Pokud víte o někom odvážném, kdo by dokázal využít špičkovou učitelku a češtinářku, kontaktujte společenství PRAK, které se snaží pomáhat obětem politického pronásledování.

Společenství PRAK.

(zdroj: petrhampl.com)

reklama

autor: PV

nová totalita

Četl jsem zde váš článek i článek o tom, co Strach říkal a je to svatá pravda. Tato vláda se opravdu snaží umlčet a potlačit jakékoliv jiné názory, lidi, kteří je mají často dost nevybíravě nálepkuje. Kam myslíte, že to povede dál? Nastane nová totalita jak tvrdí Babiš? Myslíte, že tento rozjetý vla...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Dufek: Návrat pesimismu

15:49 Petr Dufek: Návrat pesimismu

Podle dnes zveřejněných údajů statistického úřadu se nálada v české ekonomice v září zhoršila.. A to…