Petr Hampl: Potřebujeme více sexuálního obtěžování, nikoliv méně

08.11.2017 19:02 | Zprávy
autor: PV

Kampaň proti skutečnému či domnělému zneužívání žen, které mělo údajně spočívat v běžných intimních kontaktech, je v plném proudu. Aktivisté potřebují vykazovat činnost, takže se definice zneužití rozšiřuje téměř po hodinách.

Petr Hampl: Potřebujeme více sexuálního obtěžování, nikoliv méně
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hampl

Ukazuje se, že není už skoro nikoho, kdo by se široce definovaného sexuálního zneužití někdy v minulosti nedopustil. Stejně jako většina neomarxistických kampaní, i tato je založena na okázalém ignorování základních civilizačních a dokonce i biologických faktů.

Základní situaci, od které se vybízecí kampaň #MeToo odvíjí, lze popsat následovně. Úspěšná žena středního věku „odhalí,“ že v mládí měla sexuální kontakt s výrazně starším mocným mužem. Podstoupila jej zcela dobrovolně a získala za něj nějaké výhody. V mnoha případech tím byla odstartována celoživotní velmi úspěšná kariéra. Komentář profesionálních aktivistů k tomu říká, že onen byl pachatelem a žena obětí, aniž by byla zpochybňována dobrovolnost celé transakce. Muž je vinen proto, že nabídl výhodu výměnou za sex, čímž prý měl narušit psychiku mladé ženy i obecnou morálku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ministr

Jak si jako ministr připadáte? Podle mě nikdo na váš názor nehledí. Máte to zapotřebí ve funkci setrvávat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Skončí mé mediální hrátky s Pavlem Buráněm?

15:57 Zdeněk Jemelík: Skončí mé mediální hrátky s Pavlem Buráněm?

V roce 2017 jsem se začal zabývat sledováním trestního případu manželů Novotných, nařčených podnikat…