Petr Štěpánek: Režisér Jiří Svoboda v roli konfidenta

29.09.2018 14:10

Ani člověk opravdu retardovaný si onen můj zoufalý výkřik nad jednostranností České televize, ve kterém jsem kromě „pyrotechnické“ nadsázky použil slůvko „čudlík“, indiánské „Howgh!“ a ještě připojil smajlíka nemůže vykládat jako výzvu ke skutečné destrukci Kavčích hor.

Petr Štěpánek: Režisér Jiří Svoboda v roli konfidenta
Foto: Archiv PŠ
Popisek: Petr Štěpánek, hudebník, spisovatel, v letech 1994 až 2006 člen a místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání
reklama

Režisér Jiří Svoboda přesto něco takového píše a iniciativně vyzývá, aby se mě chopily orgány činné v trestním řízení. Vyzývá k tomu renomovaný režisér, do jehož filmografie patří také film o politické, policejní a justiční zvůli „Jen o rodinných záležitostech“.

Hlava mi to nebere, a proto přemýšlím, proč se člověk, se kterým jsem v minulosti, když podle mého románu „Na všechno buď připraven!“ chtěl natočit film, ušel kus společné cesty, k něčemu podobnému snižuje.

A opravdu mne nenapadá nic jiného, než že stárnoucí režisér by ještě rád něco natočil, a tak České televizi nadbíhá. Nadbíhá té televizi, která na mě aktuálně pořádá dehonestační a desinformační hon ve zjevné obavě, že člověk kritický k České televizi by mohl zasednout v Radě pro vysílání.

Je to odporné.

A propos. Zjišťuji, že bývalý disident, chartista, někdejší bubeník skupiny The Plastic People of the Universe, dnes novinář a bezpečnostní analytik Jan Schneider je zřejmě také prorok, neboť tuhle hanebnou podpásovou levárnu v článku, ve kterém moji nominaci do RRTV naopak podporuje, nedávno předvídal (Bude Petr Štěpánek za teroristu?).

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: "Přátelé lidu" z pravice nepřejí důchodcům

19:28 Jiří Paroubek: "Přátelé lidu" z pravice nepřejí důchodcům

Včera se odehrála ve sněmovně jedna z typických parlamentních bitev tohoto sněmovního období.