Radek Rozvoral: Okamura prezidentem? Já říkám ano

13.05.2014 20:09 | Zprávy

Včera jsem si přečetl článek, ve kterém jeden naštvaný novinář pomlouvá pana Okamuru a sděluje národu, že chce být prezidentem a proto dělá to, co dělá.

Radek Rozvoral: Okamura prezidentem? Já říkám ano
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Dokonce mu prý cestičku na hrad zamete Andrej Babiš, který v té době už bude premiérem, jelikož si před tím vychutná Bohuslava Sobotku na kauze OKD, rozpadne se vláda a v předčasných volbách vyhraje ANO. Čas bude plynout, přijdou prezidentské volby a s podporou Babiše se pan Okamura stane prezidentem.

Tomu novináři tímto vzkazuji, že je nad slunce více než jasné, že jednou Tomio Okamura prezidentem republiky určitě bude a jsem o tom dokonce přesvědčen. Kdyby totiž nebyl dle mého názoru protizákonně vyškrtnut z minulých prezidentských voleb, tak už zcela jistě rok prezidentem byl. Umím si dokonce i představit pana Babiše na pozici ministerského předsedy, ale lepší varianta by určitě byla, kdyby v té době již fungoval námi prosazený politický systém, který odděluje zákonodárnou moc od moci výkonné a ve kterém si přímo volený a odvolatelný prezident jmenuje a řídí celou vládu. Ten systém, který nebude stát na křehkých koaličních dohodách řízených prostřednictvím oligarchů, ale na rozumné vůli celého národa, kterému se říká přímá demokracie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Joukl: Množstevní slevy pro vrahy?

12:26 Zdeněk Joukl: Množstevní slevy pro vrahy?

Čtrnáctého prosince jsem se ve zprávách dozvěděl, že nedávno jmenovaný předseda vlády Babiš nebude z…