Radomil Bábek: Žaluji vládu České republiky!

01.10.2021 13:59 | Komentář
autor: .

Tento text je obžalobou Vlády ČR. Žaluji členy vlády, že nespravovali zemi ve prospěch jejich občanů, že mysleli jen na své osobní zájmy, že porušovali zákony a nařízení, jejichž dodržování tvrdě vyžadovali po nás, českých občanech. Žaluji Andreje Babiše, že bohatnul, když země chudla a malí podnikatelé a živnostníci krachovali. Žaluji vládní bezcharakterní politiky, že nezvládli období koronakrize, že nechali zavládnout chaos, a místo o ochranu životů občanů se starali o své politické body.

Radomil Bábek: Žaluji vládu České republiky!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radomil Bábek

Žaluji vás, Andreji Babiši, Jane Hamáčku, Adame Vojtěchu, Aleno Schillerová, Karle Havlíčku, Jano Maláčová, a žádám vaše potrestání, protože:

Už na konci roku 2019 jste věděli, že existuje covid, a nijak jste nereagovali, a upozorňování opozice v Poslanecké sněmovně i odborníků jste bagatelizovali, protože se prý se jedná o chřipku a že prý máte dostatek ochranných pomůcek. Svou nečinností a hloupostí jste zavinili nedostatek ochranných prostředků. Protože nebyly roušky, vyzvali jste nás, abychom si je sami šili, aby se nakonec ukázalo, že úplně zbytečně.

Zneužili jste ochoty, ukázněnosti a entusiasmu občanů ke svým cílům, k posílení vlastní moci.

Nechali jste v počátcích krize zdravotníky a sociální pracovníky pracovat bez ochranných pomůcek. Nezajistili jste žádnou ochranu starým a nemocným občanům. Nepostarali jste se ani o zařízení, v kterých byly pohromadě spousty starých a nemocných lidí. Ignorovali jste možnosti informovanosti a komunikace s občany, jen jste nařizovali a zakazovali. Zcela jste rezignovali na jakoukoli prevenci a osvětu, a nechali jste nemocné občany napospas jejich osudu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Na prezidenta Pavla zřejmě působí tropická vedra

15:21 Jiří Paroubek: Na prezidenta Pavla zřejmě působí tropická vedra

Jak jinak se dá pochopit jeho dnešní vyjádření, že pokud už tedy by měl být v té delegaci vlády na s…