Reakce na rozhovor s údajným kverulantem Michalem Drabíkem.

17.05.2014 17:40 | Zprávy

„Demokracie dozrává do žaludečních vředů, bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů, a je to mýlka soukromá, snad z optického klamu, že místo srdce břicho má a místo duše tlamu.“

Reakce na rozhovor s údajným kverulantem Michalem Drabíkem.
Foto: Archiv MD
Popisek: Michal Drabík

Karel Kryl rychle pochopil, jak grandiózní podvod v podobě Sametové revoluce na nás parta loupežníků kolem Havla a Klause připravila. Bylo mu jasné, že moc uchvátily nezralé mozky, zkamenělá srdce a vypleněné duše, od kterých kromě neuvěřitelných zlodějin můžeme očekávat jen záplavy nabubřelého tlachání a negativních energií. Žel, právě uvedený článek ukazuje, že ani čtvrtstoletí po revoluci se nic nezměnilo.

Článek začíná poměrně nezajímavě, pan Drabík z Plzně mj. uvádí, že nezaplatil členské příspěvky v ODS (proč oficiálně a čestně nevystoupil, jako ti, kteří se nebáli zvolat, že „král je nahý“, nesděluje). Odůvodnil to tím, že „je to banda zlodějů“. To je chvályhodné prozření, jen škoda, že nepřišlo v době, kdy ODS byla u moci. Toť však věc svědomí. V uvedeném rozhovoru dále tvrdí, že nějací „koně ODS“ infiltrovali Bártu a teď že totéž dělají u ANO; škoda, že je nejmenuje, neboť v jejich čele, pokud by ovšem chtěl mluvit pravdu, by musel vedle jisté dámy uvést jméno Michal Drabík. Ale budiž, i to lze chápat. Když se však rozohňuje nad tím, že ti „koně zakládají občanské aktivity, aby se přes ně dostali do ANO, aby opět byli u koryt“, tak to se již pustil na příliš tenký led.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Dufek: ČR je 13. nejlevnější a 14. nejbohatší země EU

12:26 Petr Dufek: ČR je 13. nejlevnější a 14. nejbohatší země EU

S výsledkem 92 procent unijního průměru jsme předstihli všechny „nové“ členské země.