Robert Troška: Prague Pride – jeden z nástrojů neomarxistické revoluce

12. 8. 2018 11:53

Tak nám proběhl pochod dalšího ročníku festivalu, oslavující destrukci hodnot, pod názvem Prague pride. Letošní ročník odkryl v plné nahotě rafinovanou taktiku LGBT komunity ve vztahu k většinové společnosti.

Robert Troška:  Prague Pride – jeden z nástrojů neomarxistické revoluce
Foto: Vít Hassan
Popisek: Duhový průvod Prahou v rámci festivalu Prague Pride, který přibližuje život leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů

Srovnáme-li minulé ročníky s tím letošním, ve vystupování a alegorických jízdách jsme letos neviděli polonahé svíjející se postavy s řetězy kolem těla nebo podobné vyzývající postavy, které v minulých letech odborníci na genderová studia hodnotili jako snahu o uznání různorodosti. Letos snaha o uznání různorodosti musela ustoupit "vyššímu cíli" a tím je bezesporu návrh zákona na zrovnoprávnění homosexuálního vztahu s manželstvím, jehož předloha již nyní leží v poslanecké sněmovně, poté co Babišova vláda odsouhlasila ANO homosexuálním svazkům.

Hlavní cíl LGBT komunity a Prague Pride

V reakci na tuto vládní předlohu iniciovanou nátlakem LGBT komunity ve formě petice je souběžně v poslanecké sněmovně projednáván návrh poslanců různých politických stran (kromě Pirátů) na uzákonění manželského svazku ústavním dodatkem definující manželství jako svazek mezi mužem a ženou. Proto vznikla jak tištěná tak internetová verze petice (ZDE), podporující návrh uzákonění manželského svazku ústavním dodatkem.

Cílem LGBT komunity totiž není rovnoprávnost v lásce, jak rádi srdceryvně prohlašují, nikdo zde v naší společnosti LGBT komunitu nijak neomezuje, ale tím hlavním důvodem je samozřejmě možnost osvojení dětí homosexuálními páry, která by nastala „legalizací homosexuálních svazků“. Pro zajímavost podle průzkumů za rok 2016 uzavřelo registrované partnerství jen 336 párů (ZDE) oproti 50 000 sňatků (ZDE), uzavřených heterosexuálními páry v témže roce!

Důvodem poměrně výrazného rozdílu v počtu registrovaných partnerství homosexuálních párů a počtu sňatků v případě heterosexuálních párů může být způsobeno rozdílným vnímáním odpovědnosti a promiskuity, i když tuto skutečnost lze stěží statisticky prokázat.

Co však je statisticky prokazatelné, je fakt, že LGBT komunita vykazuje poměrně vysoké počty nakažených virem HIV, kdy homosexuální muži tvoří skoro dvě třetiny všech nově nakažených virem HIV v Česku (více ZDE).

A jak nejlépe prosadit iracionální požadavky jako je návrh na „legalizaci manželství“ směrem k většinové společnosti? Tím, co LGBT komunita používá v posledních letech, což je nátlak, citové vydírání a nezapomínejme na festivaly „různorodosti“, které jsou na tomto bitevním poli ideální zbraní (transparenty jako láska pro všechny hovoří za vše, podrobnosti tohoto typu lásky raději nezkoumejme).

Kdo financuje Prague Pride?

Ještě jedna věc stojí určitě za zodpovězení otázky financování celé této poměrně finančně náročné akce, kdo platí festival, kdo platí alegorické vozy, pódium na pražské Letné, ozvučení, atd.?

Podíváme-li se na samotné stránky festivalu Prague pride nalezneme mezi osmi nejvýznamnějšími partnery a dárci pražský Magistrát pod vedením paní primátorky Krnáčové (ANO) a mezi partnery dokonce Úřad vlády. Jen se ptám, jak je možné, že z daní nás občanů (rozpočet pražského magistrátu je dotovaný nezanedbatelnou částkou ze státního rozpočtu) je financován festival oslavující a propagující homosexualitu? Jak je možné, že částečně z našich daní je placený festival oslavující destrukci v podobě zvrácených postojů k tradičním hodnotám jako je rodina, tradiční manželský svazek, zdravý vývoj dětí ve společnosti?

Ale zpátky k samotnému „festivalu“, přesněji nástroji dnešních revolučních neomarxistů/progresivistů snažících se „bourat stererotypy a klišé většinové společnosti“, jak sami bizarní pořadatelé tohoto zvráceného divadla rádi vykřikují. Asi nejvýstižnějším sloganem letošního Prague pride byl slogan ve stylu :

„Nepřizpůsobuj se, tvé okolí se musí přizpůsobit.“

Nevím jak vy, ale mně osobně se zdá, že v současné době již nejde jen o přizpůsobení se LGBT komunitě, ale spíše o podřízení, a to je něco, co si dovoluji nejen za sebe, ale i za všechny slušné občany v tomto státě odmítnout.

Autor je organizátorem internetové petice Za podporu tradičního manželství mezi mužem a ženou, s jejímž textem se můžete seznámit a podepsat ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…