Růžena Chrasteková: Jsme nejhorší v řešení koronakrize? Plody špinavého politikaření opozice, za vydatné pomoci ČT

04.03.2021 7:38

Urputná touha opozičních politiků znovu vládnout a znovu si přikloňovat, těch nových jít ve šlépějích svých vzorů z první skupiny, být za každou, doslova a do písmene za každou cenu v čele státu, to je prachjednoduchá příčina celé této naší současné mizérie v boji s COVID krizí.

Růžena Chrasteková: Jsme nejhorší v řešení koronakrize? Plody špinavého politikaření opozice, za vydatné pomoci ČT
Foto: Repro Youtube
Popisek: Koronavirus SARS CoV-2
reklama

Vláda, i přes pochopitelné a v celku nepodstatné chyby řídí stát v tomto krizovém období zcela standardně a srovnatelně s ostatními zeměmi v Evropě. Různá opatření, nouzový stav, zavřené obchody, služby, dnes už i omezení pohybu – která země v Evropě to nemá, neměla?

Anketa

Který případný kandidát na prezidenta vás oslovuje nejvíc?

hlasovalo: 21439 lidí

Jenomže to bychom se museli, hlavně teda politici opozice, chovat jako třeba v Portugalsku, anebo ve Velké Británii, kde si opoziční politici odpustili to špinavé, nechutné politikaření a táhnou za společný provaz, chtějí vybřednout z téhle covidové mizérie.

Tady ne, tady se právě tato hnusná zdravotní krize, situace, zřejmě velmi hodila opozičním politikům, je to evidentně voda na jejich mlýn, který má semlít toho ďábla Babiše a jeho hnutí ANO. Protože je lepší než oni, vyhrává volby, lidé ho chtějí do vedení země a preferují ho s velkým náskokem a to se jim ani trošku nelíbí, opozičníkům.

Co už metod a způsobů boje proti Babišovi vystřídali, co už pseudokauz uměle vytvořili, samozřejmě za vydatné pomoci mainstreamu, především ČT, Seznamu a jiných dezinformačních médií!

Co už udání, prachsprostého, smyšleného bonzování, žalování, práskání se vytvořilo, poslalo do Brusele, podalo tam, že ano, loupežníci z PUS – Pirátské udavačské strany, že ano pane Zdechovský a lidovci proradní vůbec?

Opoziční politici vesměs, už i komunisté a Okamurovci, a bohužel i někteří koaliční spojenci, viďte pane Petříčku ve službách Pocheho furt, podrývají vládu, podsouvají neustále a vytrvale občanům, aby vládě nevěřili. Že všechna ta proticovidová opatření jsou špatná, k ničemu, v podstatě je štvou a poňoukají, navádějí, aby je sabotovali, nedodržovali, ignorovali.

Politická opoziční reprezentace jde tvrdě vládě po krku už od samotných voleb, ale to, co se děje v současné době, je víc jak strašné!

Ta nenávist, zášť, nízká závist a zloba jsou přímo hmatatelné. Zlobou prodchlá šéfka podistraničky Pekarová dokonce jde tak daleko, že žádá, důrazně, aby se premiér, předseda vlády, vítěz voleb, upozadil, aby nevystupoval tolik na včejnosti. Až tak! Zapoměla dodat, aby jenom makal, né osmnáct, ale dvacet hodin denně, ona tu prezentaci před kamerami, hlavně spřátelených tv stanic, hravě zvládne. Také zvládá, je miláčkem hledáčku kamer hlavně ČT. To už není jenom drzost, to je arogance a chorá povýšenost par excellence. Zrovna tak veřejné mistrování ministryně spravedlnosti od jejího stranického kolegu, mladíka nezkušeného, sotva vystudovaného, především ale nevychovaného a drzého, za asistence silně protivládného moderátora ČT Moravce. Ale nejsou to jenom tihle dva nenávistní a moudrosti naprosto prostí politici, je jich mnohem víc ze strany opozice.

Útoky veřejnoprávních (za naše peníze existujících), ale i některých soukromých médií na premiéra a prezidenta státu jsou čím dále tím víc neurvalejší, sprosté a žádné lež opozičních politiků, těmito médii radostně a s chutí šířena, není dost úderná, přitvrzují.

Rozeštvávají lidi, občany, podprahově ale i zcela otevřeně jim podsouvají svoji vlastní nenávist vůči vítězům voleb, přesvědčují je o tom, že vše, co vláda a prezident činí, činí špatně. Oni, sice bez jakékoliv odpovědnosti a tíhy vlády, ale jedině oni jsou, dle nich samotných, schopni vše řešit na jedničku. Dělají ale pravý opak. Sabotují práci vlády, hází jí klacky pod nohy, přinejmenším. K tomu na ně hází všechnu špínu světa, aniž by jim docházelo, že to je jenom a pouze jejich vlastní špína.

Všechny ty zbytečné oběti coronavirové krize jdou na vrub naší nenávistné politické opozice, která se neštítí i v této situaci, anebo právě v ní, špinavě politikařit. Místo aby podpořila, spolupracovala s vládou, pomáhala jí. Nám všem, občanům země. Jdou si pouze a jenom za svými partikulárními, sobeckými zájmy, lidé je vůbec nezajímají. Pokud, pravda, nejde o jejich hlasy ve volbách. Po nich zase, opět ne, ani náhodou. Na rozdíl od současné vlády, která se o lidi, především ty potřebné, stará, což je doložitelné. 

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Richard Seemann: Bundeswehr odejde z Afghánistánu

21:27 Richard Seemann: Bundeswehr odejde z Afghánistánu

Spolková ministryně obrany AKK Annegret Kramp-Karenbauerová oznámila, že Bundeswehr odejde v září z…