Růžena Chrasteková: Slouhové zase nahnáni do práce

31.05.2020 21:17

Musí si přec už konečně opět nějak zasloužit své jidášské groše. Páníčky, co je platí, už nebaví zřejmě živit je za nic, koronavirus - nekoronavirus. Vždyť i tá šlamastika s pandemií se dá nakonec zužitkovat, vládní opatření se rozvolňují, takže vzhůru z pelechů, to nicnedělání je drahé i na bohaté loutkovodiče.

Růžena Chrasteková: Slouhové zase nahnáni do práce
Foto: Repro ČT24
Popisek: Demonstrace Milionu chvilek pro demokracii
reklama

Hlavním, stěžejním úkolem zůstává pořád boj proti vládě vedené Andrejem Babišem. A protože ten ďábel má pořád úspěchy, volební preference mu neklesají, ba právě naopak, i v tom boji s pandemiíí koronaviru v podstatě uspěl, je třeba mu to řádně "osladit", pokračovat v programu, projektu AntiBabiš.

Vyzkoušenou a úspěšnou metodou "všechno otoč", jinak také lži, lži a zase lži, se určitě podaří zběhlému studentíkovi a jeho rovněž placeným melody boys sehnat do ulic pár stovek stejně se poflakujících a marných demonstrantů, kteří snad i přivítají zase nějakou tu "prču", budou vytrženi ze své letargické, skomírající a marné existence. A tak je načase vylézt ze svých "Klinik", zařvat si pár sprostot, urážek, vylhaných obvinění, noty už se bezesporu v centrále pečlivě připravují, hesla na transparety a transparentíky sofistikovaně, přemýšlivě vymýšlejí. Předřvouni se jistojistě též řádně vybírají, nějaká ta Aňa a spol z řad hlady umírající nadnárodní (ve smyslu slova NAD národem) "umělecké" fronty se beztak najde, každý grošík dobrý na sójové lathé v předzahrádce na silnici a chodníku před Slávií, že ano.

Sehnat do houfu dav, stádo "rozhořčených", bude ale asi už poněkud složitější, vzhledem ke složitější době. I když lze sáhnout do množiny nudících se studentů, aby posílili základní sestavu těch lokajů a klinických. Protože ono pořvávat si beztrestně i ty nejsprostější urážky a nejlživější obvinění je pro některé pořád ještě lákavé, je v tom vzdor a ukázka projevu nespoutaného mládí dneška. Že rozumuprosté, se neřeší, nakonec snad skoro každý člověk vyváděl v mládí, pozdním dětsví, nějaké vylomeniny až blbosti. Krysař v hnědém už si svoji píšťalku připravuje, náležitě vyškolen sudeťáky.

Anketa

Souhlasíte s tím, že europoslanec Kolaja chce volbu radních ČT řešit na úrovni EU?

1%
99%
hlasovalo: 18010 lidí

Hlavně že nebudou střílet jak na Majdanu v Ukrajině, zlou až nenávistí postižených Peczyňských zde zase tolik není a Pavka z Řeporyj asi do davu nesmí skrzevá své ohrožení ruským agentem, který by se mohl případně našim čučkařům ztratit v houfu demonstrantů. I když taky nějakého toho bílého práškového tam zřejmě bude dost. V tom houfu, mám za to, a bez nějakých obálek. Teda těch normálních.

A tak nám Praha zase trošku ožije, včil turistů prostá (budou beztak chybět při sčítání davu na Staromáku), presstituti z řad novinářů se náležitě provětrají, samozřejmě s rouškami a dvoumetrovým odstupem, jak slibují placení organizátoři. No, ty dva metry ...

„Palčivé ticho pak bude ukončeno až hlasitým pokládáním otázek před úřadem vlády", prý. (ZDE)

Vida je, literáty, "palčivým" tichem chtějí bojovat, ponejprv, pak hlasitě se tázat. Ve Strakovce se z toho nejspíš všichni vylekají, premiér nejvíc. Si myslí asi náckoidní zběhlý studentík, zřejmě trénující už rozkazy, kdy ukončit palčivost ticha a kdy se začít ptát. Na co, tak to je zcela zřejmě jasně daný od zadavatelů, česky nemluvících. Inu, necháme se překvapit, i když ...

Tady na tomto příkladu je krásně vidět, jak se dá naprosto všechno, i smutné a nepříjemné věci, sprostě a nechutně zneužít proti úspěšné vládě, vzešlé z řádných, svobodných a demokratických voleb. Jak se ani po více jak třech letech nesmířili ti poražení, sloužící také dílem cizákům, se svojí prohrou. Jak se neštítí zorganizovat a podporovat několik užitečných slouhů, kteří budou vytrvale, dle pokynů a zadání, okopávat kotníky těm, co je porazili. Už jsou ale směšní a trapní. I ti zadavatelé, osnovatelé a nejvíc snad ti užiteční poskoci, které už nikdo soudný nemůže brát vážně.

Ať už palčivě mlčí, nebo sprostě řvou.

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Macků: Hokejisté hrají ligovou soutěž a reprezentují i za vaše peníze na účtu pojišťovny

22:33 Jiří Macků: Hokejisté hrají ligovou soutěž a reprezentují i za vaše peníze na účtu pojišťovny

Mistrovství světa v hokeji skončilo. Dopadlo tak, jak dopadlo. Pro naše barvy poněkud natvrdo, jak s…