Slávek Popelka: Rok končí osmičkou - co nám přinese tentokrát?

19.01.2018 20:05 | Zprávy
autor: PV

Sněmovna vydala Babiše k trestnímu stíhání. Začíná se potvrzovat, že letošní, osmičkou končící rok bude přeplněný významnými událostmi.

Slávek Popelka: Rok končí osmičkou - co nám přinese tentokrát?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slávek Popelka

Podle všeho bude Babiš buď odsouzen a odstraněn z vysoké politiky, nebo bude děním tak znechucen, že odejde sám. Další významnou událostí bude volba prezidenta. Miloš Zeman s nepříliš přesvědčivým náskokem zvítězí nad kandidátem "elit" Drahošem. Zřejmě ale brzy jeho životní dráha kvůli špatnému zdraví skončí a v zemi nastane mocenské vakuum.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Měli bychom být víc soběstační

Pane Rajchl, souhlasím s vámi, že nemáme čekat na nějakou pomoc ruku odkudkoliv. Není teda třeba opravdu dávat víc na obranu, která je opravdu klíčová? A co třeba větší soběstačnost v zemědělství, ale i dalších věcech. Co proto děláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Dufek: ČR je 13. nejlevnější a 14. nejbohatší země EU

12:26 Petr Dufek: ČR je 13. nejlevnější a 14. nejbohatší země EU

S výsledkem 92 procent unijního průměru jsme předstihli všechny „nové“ členské země.