Slávek Popelka: Slunovrat 2020

5. 2. 2020 16:26

Rok 2020 má být obdobím významných, převratných změn. Jednou z nich by mohlo být i převzetí moci z rukou prodejných, zištných a mnohdy psychopatických politiků a její vrácení těm, kterým náleží - lidu této země.

Slávek Popelka: Slunovrat 2020
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lídr Holešovské výzvy Slávek Popelka
reklama

Vážení spoluobčané,

v zemi, která je nám domovem, už více jak dvě desetiletí vládne protiústavní, nezákonný režim. Ten dokázal nejen promrhat státní majetek, zdevastovat ekonomiku, zatížit nás nesplatitelnými dluhy, ale i rozvrátit téměř všechny sféry našeho života.

Nezákonným se stal porušením nejvyššího, pro všechny občany naší země závazného zákona - Ústavy.

Naši politici vedeni egoistickými zájmy rozdělili společný stát Čechů a Slováků navzdory vůli převážné části obyvatel a v rozporu s Ústavou. Cituji ústavní zákon 327/1991 sb. ze dne 18.7. 1991:
"O návrhu na rozdělení ČSFR lze rozhodnout pouze referendem."

Z porušení tohoto i několika dalších zákonů dodnes vyplývají velmi závažné důsledky. Počínaje dnem rozdělení společného státu Čechů, Moravanů, Slezanů a Slováků jsou vlády i všechny další státní instituce a úřady v ČR i na Slovensku nelegitimní. Nezákonné a neplatné jsou tedy i veškerá jejich rozhodnutí, uzavřené smlouvy, opatření, přijaté zákony... atd.

Obnovit v této zemi legitimitu státní moci lze jediným způsobem - nechat proběhnout referendum, které nám bylo upřeno.

Den obnovy zákonnosti byl stanoven na 21. červen 2020. V tento den v 17:00 se poprvé sejdeme na centrálních náměstích krajských a větších měst.

Veřejně prohlásíme nynější státní moc za nezákonnou a zvolíme si nového prezidenta
(v Praze na Václavském náměstí u koně, v Brně na náměstí Svobody, v Ostravě na Masarykově náměstí, v Plzni na náměstí Republiky, v Českých Budějovicich na náměstí Přemysla Otakara II, v Olomouci na Horním náměstí. Na dalších místech vždy na centrálním náměstí konkrétního města.)

Systém parlamentní demokracie v naší zemi selhal. Politické strany jsou ovládány gaunery chtivými peněz a moci. Ti dokázali promrhat a rozkrást státní majetek ve výši několika bilionů a ještě udělat obrovské dluhy. Nastal čas volat je k zodpovědnosti, a také nahradit tento destruktivní systém přímou demokracií, kde o všem důležitém budou rozhodovat občané pomocí referend. V první fázi, dokud se poměry nestabilizují, bude nutno propojit systém přímé demokracie s prezidentským. To znamená, že veškeré rozhodující pravomoci, včetně jmenování ministrů a řízení vlády, převezme přímo volený a referendem odvolatelný prezident. Pokud se lidé tak rozhodnou, nový prezident dostane mandát uvést tuto zemi do pořádku, volat k zodpovědnosti tuneláře, zloděje, lichváře, exekutory, kmotry i další parazity, přijmout opatření zabraňující nelegální migraci a islamizaci země, obnovit normální poměry, kdy slova jako čest, morálka, služba vlasti nebudou jen prázdnými slovy, ale běžným vybavením nových představitelů státu....

V Ústavě stojí - lid je zdrojem veškeré moci. Nevzdávejme se tohoto práva.

Slávek Popelka
www.holesovskavyzvasp.cz

Náš program je nastíněn ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 172. díl. Hamás - Islámský terorismus ve Svaté zemi

10:20 Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 172. díl. Hamás - Islámský terorismus ve Svaté zemi

Massimo Introvigne (* 14. června 1955, Řím) je italský politolog a spisovatel katolického vyznání. …