Štěpán Křeček: Výsledková sezóna v USA pomalu končí

13.08.2019 9:55 | Zprávy
autor: PV

„Pro třetí čtvrtletí se očekává, že pokles zisků firem z indexu S&P 500 bude pokračovat. Dosáhnout by měl úrovně -3,1 procenta při meziročním růstu tržeb o 3,0 procenta. Celý rok by mohlo zachránit čtvrté čtvrtletí. V něm se očekává že zisky konečně vzrostou, říká Senior Equity Trader BHS Kamil Bednář.

Štěpán Křeček: Výsledková sezóna v USA pomalu končí
Foto: BH Securities
Popisek: Ing. Štěpán Křeček, MBA, hlavní ekonom BH Securities

Výsledková sezóna ve Spojených státech běží do cílové rovinky. Devět desetin titulů z akciového indexu S&P 500 již představilo výsledky za druhé čtvrtletí letošního roku. Z téměř závěrečných výsledků vyplývá, že tři čtvrtiny firem překonaly očekávání v ukazateli zisku na akcii. U tržeb byl výsledek slabší, když 57 procent firem překonalo očekávání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Tvrdíte, jak imunita není fér. Souhlasím. Proč teda neusilujete o její zrušení? Nebo nevím o tom, že byste se o to jako vy nebo vaše strana kdy pokusili.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Od bublin k národu

12:21 Petr Hampl: Od bublin k národu

Už jsem připomněl, že rozdělení společnosti do bublin naleptává život národa.