Stop obchodům, které obchodují s pravou kůží a kožešinou

31.01.2017 16:20 | Zprávy
autor: PV

Podpisem této petice, pomáháte tomu, aby se ukončila činnost všem firmám, které u nás v České republice nabízí sortiment z pravé kůže.

Stop obchodům, které obchodují s pravou kůží a kožešinou
Foto: pixabay.com
Popisek: Petice - ilustrační foto

Žádáme a prosíme Vládu, aby nám pomohla proti týrání zvířat a obchodování s jejich kůží, kožešinou v české republice a ukončila firmam s takovou činností smlouvy a nadále je nepodporovala na české půďě.

Je v pořádku, že jen díky člověku tyto zvířata trpí? Copak nežijeme v moderní době, kdy už umíme přemýšlet... a kdy víme, že nezáleží na pozlátku, ale na rozumu? Proč musí pořád dokola někdo, nebo něco trpět, jen proto, aby člověk měl pocit, že je bohatý... Doba středověku a 10 000 před naším letopočtem je dávno pryč.. už nepotřebujeme kožešiny, máme oblečení.. tak nač v tom pokračovat a týrat další zvířata?
Podepište petici, ať jako lidstvo konečně postoupíme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Co na nás valí nový rok

15:57 Zbyněk Fiala: Co na nás valí nový rok

Stačilo pár dní a svět se divoce změnil. Začínáme lépe chápat, co je jen válka a co skutečný boj za …