Svatopluk Otava: Vlastizrada je prostě „korektní“

24.07.2016 9:15

Evropský Západ vede dnes neuvěřitelná banda hochštaplerů, od reality zcela odtržených korytářů. Je jasné, že v tomto směru ČR kapitalismus již „dohnala a předehnala“. A přesto se na za našimi hranicemi občas objeví politický výlupek, při jehož vystoupení i otrlý český posluchač jen stěží popadá dech. Třeba takový bavorský policejní šéf Hubertus Andrä.

Svatopluk Otava: Vlastizrada je prostě „korektní“
Foto: muenchen.de
Popisek: Mnichovský policejní ředitel Hubertus Andrä

Tiskovka – umění „korektního“ lhaní

Jeho tisková konference „osvětlující“ pozadí bestiálního islamistického vraždění muslimského fanatika v Mnichově byla neskutečnou bažinou mlžení podstaty  džihádu, jenž proti Evropanům vede muslimský svět. Bavorskou policii totiž ani ve snu nenapadlo věnovat se jasné, horké a i pro laika snadno viditelné islámské stopě. Naopak. Vlastně ani tímto směrem vyšetřovat nezačala.

Zato se při prohlídce vrahova bytu zaměřila na hledání indicií, které by jí „korektně“ umožnily vyrukovat s teorií o „příklonu k násilí“, či „psychické labilitě“ vraždícího monstra. Dotazy krotkých německých žurnalistů se v rámci takto nastaveného diktátu  rovněž nesly ve stylu kalení vody a opíjení posluchačů, diváků či čtenářů rohlíkem. Na jednoho z té žumpy smrdutě dýchla domácká atmosféra českých médií.

Takže jsme se nedozvěděli, zda se příkladně šíitský fanatik ve své „integrované“ rodince náhle posunnil nebo zůstal věrný šíitskému výkladu Koránu a vyslal tak Evropě jasný vzkaz, že v nenávisti vůči křesťanům šíité i sunnité jedno jsou, ale vyložených konin bylo v podání bavorského „Tuhého“ k mání dost. Například „objevný“ nález literatury, jež svědčí o „nepochopitelném“ příklonu nešťastné, citlivé, integrované dušičky k násilí. No, ono totiž páchat vraždění civilistů bez jakéhosi „příklonu k násilí“ snad ani nejde, či ano?

Nikoho se též nenapadlo zeptat, zda si s paralýzou občanského života způsobenou jedním jediným krvežíznivým nájezdníkem německá policie do budoucna hodlá opět popasovat manévry 2 300 příslušníků horečně těkajících policejních sborů posílených o rakouské kolegy. To vlastně nebylo potřebí. Politické i policejní elity se v tomto duchu vyjadřují od Paříže po Berlín (i Prahu) jasně.

Jaká vlastizrada, když v Evropě už nemáme vlasti?

Je to tak, jak to je a my vás, milí občané před hrdla podřezávajícími otrokáři ochránit nedokážeme. Smiřte se s tím.-  Ani slova omluvy nebo sebereflexe, žádná snaha o narovnání nepřirozeného stavu signalizujícího aspoň pokus o nápravu vlastních chyb. Žádný náznak pudu sebezáchovy, kromě sobězachování svých vlastních pohodlných seslí. Prostě – vlečeme vás do otroctví, ale platy máme krásné….., vlečeme vás do otroctví, ale když je to přece tak „korektní“…., vlečeme vás do otroctví, ale vlastizrádci nejsme, poněvadž vlasti a národy už zkrátka nejsou….

Svět snad ale dosud nepatří křivým muslimským šavlím nesoucím multikulturní „osvětu“ a „sbližování“. Evropa snad aspoň z části není ochotna podmanit se imámům havlíkům a sobotkovským poseroutkům…! Nicméně je nikoli za pět minut dvanáct, ale za pět vteřin…!

Svatopluk Otava

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…