Václav Kovalčík: Andrej Babiš dělá z občanů ČR hlupáky

06.03.2018 8:31 | Zprávy
autor: PV

Jednou ANO slíbí politickou podporu KSČM, co se týče GIBS ohledně zvolení Zdeňka Ondráčka, poté na nátlak pochybných a destruktivních pseudo-uskupení najednou couvne, udělá spekulativní zpátečku, která se hodí nejspíš pro byznys Andreje Babiše a dělání hlupáků z občanů ČR.

Václav Kovalčík: Andrej Babiš dělá z občanů ČR hlupáky
Foto: Daniela Černá
Popisek: Andrej Babiš

Dost si Andrej Babiš nahrabal na lidském neštěstí, zármutku a utrpení, jeho systém likviduje živnostníky, jeho systém kráčí přes mrtvoly v ekonomice, životním prostředí a kultuře.

On může být třeba stokrát trestně stíhaný za dotační podvod, ale svoji beztrestnost si zajistí děláním hlupáků z občanů ČR!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: O maďarském způsobu vládnutí

12:17 Petr Hampl: O maďarském způsobu vládnutí

Denní glosy Petra Hampla.