Václav Kovalčík: Degradace českého školství pokračuje. Tentokrát na potravinové úrovni

17.03.2017 13:36 | Zprávy
autor: PV

Pamlsková vyhláška z dílny MŠMT má záměr šikanovat zejména provozovatele školních bufetů, dále má záměr šikanovat zejména tradiční výrobce českých potravin!

Václav Kovalčík: Degradace českého školství pokračuje. Tentokrát na potravinové úrovni
Foto: Ekonomika.cz
Popisek: Biopotraviny

Řešení problémové situace kolem výživy dětí a mládeže bych viděl spíše v důsledné kvalitě českých potravin, dále pak v jejich bohatém výběru a rozmanitosti.

Pamatuji léta, když jsem ještě studoval na JG v Náchodě, tak místní pan ředitel zakazoval prodej tradiční české kofoly, dále se mu nelíbil návrh ohledně prodávání kapučína a dalších kávových nápojů.

Na JG jsem dával najevo, že v jižních zemích Evropy zcela běžně děti pijí kapučíno, neboť je to tradiční a vynikající nápoj, jenž zlepšuje náladu a další oblasti zdraví, a to v ranních a odpoledních hodinách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Titanic aneb Ekonomika států EU. Věřte – nevěřte

16:57 Jiří Halík: Titanic aneb Ekonomika států EU. Věřte – nevěřte

Europoslanci a EK došli k závěru, je naprosto nezbytné změnit „hymnu EU“. Namísto Ódy na radost je p…