Václav Kovalčík: Místo věčného biflování realita a praxe v terénu

13.10.2018 18:24

Již uvedený nadpis by měl platit pro studující humanitních a společenských věd, aby konečně poznali, jak to chodí v reálném životě, jenž je plný starostí a problémů v našem státě. Místo věčného biflování "prorežimních omáček" je třeba praxe opravdového života, jenž je okořeněn možnostmi pomáhat lidem.

Václav Kovalčík: Místo věčného biflování realita a praxe v terénu
Foto: kr-stredocesky.cz
Popisek: Prázdná třída, ilustrační foto
reklama

Právě praktickým směrem by se mělo reformovat humanitní a společenské školství, aby  nebylo nálepkováno tituly neužitečnosti, nepoužitelnosti a zbytečnosti. Humanitní a společenské školství se nesmí nechávat ovlivňovat zaujatou politikou veřejnoprávních médií a zaprodanými politiky.

Studující humanitních a společenských věd si vždycky musejí umět vytvořit svůj vlastní názor a pohled na problematiku okolního světa. Nelze jim vnucovat "prorežimní omáčky" a biflování; vymývání mozků v oblasti společenských a humanitních věd nepřipadá v úvahu.

Mnohem důležitější pro studující musí být praxe bez "růžových brýlí," aby naše školství a úřady netrpěly politikou zaprodaného neomarxismu.

Místo věčného biflování realita  a praxe v terénu, úřadech, školách, ústavech, věznicích, neboť reálný pohled a reálné řešení tíživých společenských problémů a situací je třeba v našem nemocném státě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Macek: Nad takovými amatéry by jeden zaplakal…

9:20 Miroslav Macek: Nad takovými amatéry by jeden zaplakal…

Čtvrteční glosy Miroslava Macka