Václav Kovalčík: Nechť je MHD ve větších městech naší republiky úplně zdarma

10.07.2023 9:32 | Glosa
autor: PV

Již hluboko jsme vstoupili do sféry snad vyspělého 21. století, a tak si lidé v našem národě ve velkých městech zaslouží MHD zdarma.

Václav Kovalčík: Nechť je MHD ve větších městech naší republiky úplně zdarma
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tramvaj, ilustrační foto

Je to můj názor, neboť pozoruji, že se kupování jízdenek a kontroly revizorů stávají ponižující pro lidi, kteří jsou zasaženi krizemi ze všech stran!

Už dávno se mělo v této tematice zapracovat, přesto stojíme pořád na jednom místě. Ani automaty na placení kartou nepomůžou pokroku, neboť jest např. v Ostravě dosti drahé jízdné.

Také v dalších městech se úplně "zastavil pokrok." Občané jsou těmito systémy nuceni, aby dál platili jak mourovatí. Hlavně že se tady hlásá ekologie a Green deal, ale realita je úplně jiná!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vítězslav Schrek byl položen dotaz

To myslíte váženě?

Není to poprvé, co mi přijde, že vy politici z ODS žijete mimo realitu. O jaká data se opíráte vy, když tvrdíte, že většina lidí neřeší problém s bydlením? Možná by stačilo se jich zeptat a zjistil byste, že problém s nedostupným a drahým bydlením má opravdu většina, ne že ne. A k tomu vašemu vnímán...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Když dva obvinění říkají totéž, nemusí to být totéž

12:16 Zdeněk Jemelík: Když dva obvinění říkají totéž, nemusí to být totéž

V posledních dnech jsem zaznamenal rozhořčenou kritiku chování našich orgánů činných v trestním říze…