Valentin Kusák: Muslimové a islám v České republice. Vše je jinak

11.02.2012 14:05

AntiMešita o.s. musí svoji činnost zaměřit silněji dalším směrem. Již dnes jsem v kontaktu s poslanci a představiteli politiky na komunální úrovni.

Valentin Kusák: Muslimové a islám v České republice. Vše je jinak
Foto: ilustrační foto
Popisek: Bojovník proti mešitám v ČR Valentin Kusák

Na tomto bylo pracováno již od roku 2010. Byla to ale jen jedna ze celkové činnosti AntiMešita o.s.. Nyní jsem v posledních týdnech zjistil, že hra o islám v České republice se hraje vysoko a jedná se o dohody mezi více zájmovými stranami. Muslimové a islám jsou součástí zahraniční politiky, mocenského a ekonomického boje a ekonomických možností pro vybrané subjekty a jednotlivce.

AntiMešita o.s. se musí snažit do těchto jednání proniknout a jednání se účastnit. Nic není jen černé či bílé a mezi těmito dvěma hranicemi intervalů existuje prostor pro jednání, ke kterým mám apriori nedůvěru. Záleží na partnerech, aby ve mně a AntiMešita o.s. tuto nedůvěru odstranili a AntiMešita o.s. se začala v jednáních realizovat.

Prozatím jsem jen podával různá podání kvůli porušování zákonů platných v České republice muslimy. Do současné doby nemám opravdu reálnou odezvu. Je na čase, aby AntiMešita o.s. začala tyto reálné odezvy na svá podání získávat a mohla s nimi dále pracovat. Vzhledem k tomu že tyto „odezvy“ jsou i součástí jednání, má AntiMešita o.s. právo, aby se jednání o řešení porušení zákona muslimy v ČR účastnila.

Souhrnně lze konstatovat, že to hlavní – možná – se rozhoduje někde jinde než ve sporu mezi muslimy a jejich odpůrci. Je nutno se účastnit i v rámci „zastřešení“ řešení celé muslimské problematiky v České republice.

Neustále tvrdím, že v současnosti je naší prioritou informovat občany o problematice islamizace a vytvoření z islamizace celospolečenskou otázku jako je zdravotnictví či důchody.

Je ale zároveň v rámci AntiMešita o.s. nutné nebát se a proniknout do „vyšších“ sfér jednání o islamizační otázce a hledat pro sebe rovnoprávnou parketu v celém procesu vyjednávání.

Ing. Valentin Kusák
Předseda AntiMešita o.s. a AntiMešita-Envi o.s.
www.antimesita.eu

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Valentin Kusák

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vladimír Pelc: Inferiorní výjimka, která je pravidlem

20:04 Vladimír Pelc: Inferiorní výjimka, která je pravidlem

Špičky ODS se postavily za starostu Řeporyjí Pavla Novotného. Ten chce postavit pomník vlasovcům, k…