Vladimír Ustyanovič: Evropská komedie

04.07.2019 7:26

V posledních dnech jsme byli svědky volby Eurokomisariátu a taky následně Euro – politbyra. První bizár byl ten, že se zahajovalo údajnou Evropskou hymnou.

Vladimír Ustyanovič: Evropská komedie
Foto: ParlamentníListy.cz
Popisek: Vlajky před Evropským parlamentem v Bruselu

Vycházím z toho, že každý stát má svou státní hymnu a neznám žádný stát, který se jmenuje Evropa, pouze chápu některé Europoslance, kteří se nepostavili a zůstali sedět, což vyvolalo fanatickou kritiku Euromarxistů.

Vzhledem k fungování bruselské diktatury bych navrhnul hymnu, a to Valčík na rozloučenou.

Prvním bodem byla volba Eurokomisaře a tím byl navržen Frans Timmermans. Pravidla návrhu jsou taková, že se navrhují komizaři z vítězné frakce a to jsou lidovci. Pravidla asi neplatí. Socialista Timmermans stojí za projektem migračních kvót, kde budou přerozdělování migranti, respektive ilegální migranti do jednotlivých států i proti vůli dotčených vlád.

Socialista Timmermas při rozhovoru se slovenským Europoslancem zdělil, že všichni musí mít stejné peníze, dávky a podmínky k životu. To se blížíme k režimu komunismu, kdy každý si bude brát, co bude potřebovat.

Je to utopie, stačí pár patologických jedinců a systém se zhroutí. Samozřejmě Frans vychází z toho, že se budou tisknout další peníze pod kuratelou Evropské centrální banky a bude blaho na zemi.

Bohudík tento expert nebyl zvolen. Otázka je, zda bohudík.

Evropští lídři se shodli na Německé ministryni obrany Ursuly von der Leyen, která se prezentovala, jako eurofederalistka s cílem eliminovat funkčnost národních států.

Premiér Babiš, jak bylo prezentováno v médiích, požádal o pomoc italského ministra vnitra, aby podpořil při hlasování zájmy Visegradu. Italský ministr vnitra svoje slovo dodržel a jeho frakce hlasovala ve prospěch Visegradu.

Předsedou Evropského parlamentu byl zvolen David Sassoli italský socialista. Můžeme si být jisti, že směřujeme k zániku významu národních států.

Na závěr bych použil citát Winstona Churchilla:

„Kdyby si měla Velká Británie vybrat mezi Evropou a otevřeným mořem, musí volit otevřené moře."

Tento nadčasový citát vybízí k hlubokému zamyšlení nad politickým projektem Evropské Unie, který slouží pouze vyvolené pseudopolitické elitě.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Ing. Taťána Malá byl položen dotaz

znásilnění

Dobrý den, prý pro novou definici znásilnění hlasovalo 169 poslanců. A co ten zbytek? To byl někdo proti? Zajímalo by mě kdo. A ještě víc by mě zajímalo, jak to bude vypadat v praxi. Jak bude oběť prokazovat, že říkala ne? A zvyšují se s novelou i tresty za znásilnění, protože když občas slyším o ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ladislav Jakl: Evropská unie - léčba otevřených ran solí

15:49 Ladislav Jakl: Evropská unie - léčba otevřených ran solí

Denní glosa Ladislava Jakla