Vladimír Ustyanovič: Pirát politik moře

31.10.2019 17:39

Být pirátem je nejen styl života, ale hlavně mít i „ určité morální předpoklady“. V dávných dobách mořští bukanýři přepadávali obchodní lodě, zamordovali posádku i cestující, odcizili všechno na co přišli. Když byli lapení vojáky na moři ti je pověsili na ráhna jejich lodí jako adekvátní trest. Takový byl zákon moře podle biblického „oko za oko,zub za zub“.

Vladimír Ustyanovič: Pirát politik moře
Foto: Repro Facebook
Popisek: Poslanec Jakub Michálek se svou partnerkou, zastupitelkou Michaelou Krausovou

Doba se změnila, ale genotip pirátů se nezměnil. Představa, že vůdce pirátů Ivan Bartoš šplhá po konopném laně pirátského škuneru je věc nemyslitelná a ve skutečnosti vzhledem  jeho chabé tělesné kondici a chatrné tělesné schránce neuskutečnitelná. Je známo, že pirátský vůdce měl a má ke konopí kladný vztah, respektive zejména k jeho silnějším derivátům, které v době minulé ovládaly jeho mysl i tělo.

Na základě těchto výše uvedených skutečností Piráti přesně deklarují principy na kterých jejich činnost spočívá. Naučili se rychle navrtávat koráby městských rozpočtů, zejména v hlavním městě Prahy. Když pomineme služební výlety na Tchai-wan, aby zřídili leteckou linku Praha – Tchai-wan, což byl výplod blbosti a arogance za účasti velkého starosty Hřiba a údajně bývalé prostitutky Michaely Krausové, přítelkyně poslance Michálka. Pravděpodobně se jeli doškolit v oboru výše jmenované dámy, protože tato návštěva pro Prahu měla nulový přínos. Pražský starosta Hřib je užitečný pro Pražany podobně jako kdysi atomový hřib nad Hirošimou pro obyvatelé Hirošimy. Pomalu devastuje co původně v Praze vzniklo. Namátkou upozorním na likvidaci autobusu pro vozičkáře se slovy, že pro dva cestující se to nevyplatí, což není pravda. Jeho podpora uchyláků tím myslím zejména pedofilů a dalších pochybných individui včetně historika Putny.Je perverzní,že toto jde z rozpočtu města Prahy.

Inspirací pro Piráty jsou metody Felikse Dzieržiňskieho bolševika na jehož myšlence se za několim desítek let vybudovala slavná K.G.B.

Nemůžeme se divit, tyto metody Piráti transparentně deklarovali. Pouze stručně zopakuji ostravského udavače Janzu, donašeče Wageknechta, toto živě pokračuje i v těchto dnech. Je to asi rarita v Evropské politice, kdy Čech udává Čecha do Evropských struktur. Další raritní příklad pirátského lumpenreichu je Jana Komrsková, která zaměstnávala za nemalé peníze neúspěšnou Lenku Dvořákovou, která byla specialistkou na více věcí.Na dopravu, bezpečnost a školství, přičemž byla na mateřské dovolené. Po mediální smršti Komrsková navelela do placené funkce manžela Jiřího Komrsku. Všeho schopná Dvořáková byla transparentně nahrazená netransparentním Komrskou. Další myšlenkový gigant pirátské strany je Eva Horáková šéfka výboru pro sociální politiku hl. města Prahy.Ta navrhla vybudování společné hrobky pro osamělé seniory. Ukázka všehoschopnosti Pirátu.To už tady bylo. O čistých úmyslech Pirátu sarkasmus, všechny přesvědčila všem známá Michaela Krausová, která má prsty ve špinavých kšeftech Pražského magistrátu. O tom už psala různá média. Transparentní korespondence Michaely Krausové s poslancem Michálkem, který údajně řídí Prahu místo velkého Hřiba, byla tématem pro jazykospytce Miroslava Kalouska. Jak projevil ve svém tweetu, komunisti se nazývají mezi sebou soudruhu, lidovci bratře, sociální demokraté příteli a Piráti podle Krausové pipipi. Věřím, že toto oslovení mezi Piráty zakoření a vejde do oficiální rétoriky.

Zamyšlení: lidský mozek člověka je fascinující.Pracuje dvacetčtyři hodin denně nepřetržitě a třistašedesátpět dní v roce. Pokud nevolí Piráty.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

střelba na FF

Dobrý den, kdy bude ukončeno vyšetřování střelby na FF? Netrvá vyšetřování nějak dlouho? A druhá věc, co mě zajímá je, zda stát nějak odškodnil nebo odškodní rodiny obětí? Já netvrdím, že za to stát může, ale je to to nejmenší, co můžete udělat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Petr Pavel znovu ukázal, že jeho prezidentování je pro naši zemi nebezpečné

14:56 Ivo Strejček: Petr Pavel znovu ukázal, že jeho prezidentování je pro naši zemi nebezpečné

Prezident Petr Pavel o sobě v minulých dnech dal vědět. Nemám na mysli jeho jakousi nehodu na motorc…