Babák (VV): Koalice schválila další krok ke zdanění hazardu

05.12.2011 20:08 | Zprávy

Věci veřejné se na dnešním jednání koalice shodly s koaličními partnery, jak napravit chyby z hlasování ve sněmovně, kdy třetina prostředků zůstala na rozdělování hazardním společnostem a obce přišly o poplatek z výherních automatů.

Babák (VV): Koalice schválila další krok ke zdanění hazardu
Foto: Vojtěch Brtnický
Popisek: Michal Babák

Koalice se dnes dohodla, že bude nadále prosazovat přísnější zdanění hazardu. A to dvěma způsoby. „Pokusíme se přesvědčit senátory. Pokud to nedopadne, pak projednáme změny zákona ve zrychleném čtení ve sněmovně do konce ledna," řekl po jednání poslanec a ekonomický expert Věcí veřejných Michal Babák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Proč se navýšení rodičáku opět netýká všech, co ho pobírají?

Proč to navýšení nerozpočítáte třeba i pro ty, kteří mají na mateřskou nárok? Myslím, že v předchozí vaší vládě jste to udělali, pak přišla Fialova vláda, která to navýšení prosadila stejně nespravedlivě, jako vy teď, což jste myslím sami kritizovali. A proč nejste pro pravidelnou valorizaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město rozdalo už 5 000 nádob na bioodpad

22:41 Pardubice: Město rozdalo už 5 000 nádob na bioodpad

Už 5000 domácností se v Pardubicích zapojilo do projektu odděleného sběru biologicky rozložitelného …